Tarih : 13.11.2018 - 09:30

ACE of M.I.C.E Noktaları Birleştirecek

Türkiye’in ilk ve "tek" etkinlik, toplantı ve kongre endüstrisi fuarı ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines değişen yüzüyle altıncı defa global MICE endüstrisini ağırlamaya hazırlanıyor. 6. ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines 20-22 Şubat 2019’da “Connecting Dots” (Noktaları Birleştirmek) mottosu çerçevesinde hazırlanan yeni konseptiyle İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. 

 

Bağlantılarınızı arttırmak

Uluslararası Hosted Buyer Programı kapsamında yurtdışı pazarından katılacak 250 uluslararası nitelikli MICE profesyoneli ve 500’ün üzerinde yerel profesyonel,  fuar kapsamında katılımcı firmalarla B2B görüşme gerçekleştirecek. 2019 için artan sayıda uluslararası endüstri partneri ve medya kuruluşuyla yapılan işbirlikleri sayesinde hem nicelik hem de nitelik daha kaliteli bir hosted buyer programıyla katılımcılar network’lerini genişletme imkanı bulacak.

Fuarın uluslararası MICE pazarlarındaki görünümünün ve konumunun yükseltilmesi noktasında belirlenen kapsamlı iletişim stratejisi çerçevesinde başta olmak üzere MICE ve etkinlik turizmi odaklı çalışan medya kuruluşları ve uluslararası derneklerle işbirlikleri genişletiliyor.

6. ACE of M.I.C.E.’ da katılımcılar; kendileri için oluşturulmuş kişiselleştirilmiş pazarlama paketleri en uygun Hosted Buyer’larla networklerini genişletmelerini sağlarken, hizmetlerini en uygun biçimde ve en doğru kitleye sergileme olanağı bulacak.

 

Eğlenirken Network

ACE of M.I.C.E. her zamanki gibi birbirinden renkli networking etkinlikleriyle katılımcılarına keyifli zamanlar yaşatırken aynı anda bağlantılarını genişletme şansı tanıyor. İlk günün akşamında düzenlenen ‘Gala Yemeği’ ve fuarın ikinci günü gecesinde düzenlenen bir Türkiye MICE endüstrisi ritüeli AMEzing Parti ile fuar katılımcılarını eğlenirken bağlantı kurabilecekleri renkli deneyimler bekliyor.

 

2019 Speakers’ Corner Programı

Global MICE sektörünün en büyük marka ve isimlerini bir araya getirmeye devam eden ACE of MICE 2019 Speakers’ Corner’da, etkinlik endüstrisinin yeni iletişim teknolojileri ışığında geçirdiği değişim sürecinden esinlenerek deneyimsel pazarlama ve deneyimsel tasarım konuları işleniyor.

Ayrıca, “Doğru destinasyon pazarlaması nasıl olmalı?” sorusundan yola çıkan Destinasyon Pazarlaması başlığı altında, arkalarında başarı hikayesi yatan convention bureau’ların direktörlerinden doğru stratejilerle bezeli iletişim ve pazarlama hikayelerini dinleyebilirsiniz.

ETKİNLİK TEKNOLOJİLERİ alanında dünyanın en büyük teknoloji markaları, dijital dünyanın kapılarını profesyoneller için bir kere daha aralarken en son trendleri daha yakından takip edebilir, etkinlik ve organizasyonlarınızı son teknolojilerle donatabileceğiniz inovasyonlar hakkında fikir edinebilirsiniz.

 

E-SPORTS’un günümüzdeki değeri 900 milyon dolar olarak ifade ediliyor ve 2021’e kadar endüstrinin 2.1 milyar dolarlık bir hacme ulaşması bekleniyor. Türkiye ve globalde konunun uzmanları ve ünlü simalarından E-SPORTS’un geleceği ve ve MICE sektörü için getirileri ele alınacak.

Diğer Haberler