Tarih : 09.02.2018 - 12:37

Home Concept iddialı geliyor!

Home&Concept Fuarı, Referans Fuarcılık tarafından  “Türkiye Kazansın” sloganıyla İFM-İstanbul Fuar Merkezi’nde 8-11 Mart 2018 tarihleri arasında kapılarını açıyor. 90 ülkeden satın almacıların, yurtiçinden ve yurtdışından binlerce profesyonelin bir araya geleceği fuar, Türk marka ve üreticilere küresel bir kimlik kazandıracak.

 

İstanbul Fuar Merkezi’nde 8-11 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek “Züccaciye ve Ev Eşyaları Sektörü Üretici ve Markalar Fuarı Home&Concept” züccaciye ve ev eşyalarına sektöre yeni bir heyecan yeni soluk getirmeye hazırlanıyor. Referans Fuarcılık tarafından düzenlenen fuarda,Türk üretici ve markaları, dünya standartlarındaki üretim kalitelerini, 2018’in trendlerini oluşturacak en yeni tasarımlarını, dünyanın dört bir yanında gelecek binlerce alıcıyla buluşturacak.

 

Uluslararası Yatırımcı ve Profesyoneller Home&Concept’te...

90 ülkeden satın almacıların, yurtiçinden ve yurtdışından zincir mağaza yöneticilerinin, toptancıların, distribütörlerin, mutfak uzmanlarının, tasarımcıların ve daha pek çok alanda uzmanların davet edildiği fuarda, ziyaretçiler profesyonel, keyifli ve kazançlı bir  deneyim yaşayacak.

 

Marka ve üreticilerin inovasyon ve özel tasarım yeteneklerini göstermelerine fırsat sağlamak, züccaciye ve ev eşyaları sektöründe sürdürülebilir büyümeyi sağlamak, uluslararası iş ve anlaşmalara aracılık etmek amacıyla “Home&Concept Fuarı’nı düzenleyen Referans Fuarcılık, fuar süresince ikili ilişkilere de katkı sağlayacak. 

 

Yenilikçi tasarım ve ürünlerin profesyonellerle buluşturulmasının yanı sıra yurt içi ve yurt dışından marka ve üreticilere küresel bir kimlik kazandırmak da fuarın öncelikli hedefleri arasında yer alıyor. Referans Fuarcılık, engin bilgi birikimi, hızlı ve dinamik ekibi ile Home&Concept’in, ihracatın merkezi olması hedefiyle uluslararası tanıtım çalışmalarına ağırlık veriyor.

 

Züccaciyeden plastik ev gereçlerine, hediyelik ve dekoratif ürünlerden, bahçe mobilyalarına, elektrikli ev aletlerinden aydınlatma ürünlerine avizelere kadar eve dair her şeyin yer alacağı Home&Concept, sektörün ihracata açılan vitrine olacak. 

 

 

 

Diğer Haberler