Tarih : 13.10.2017 - 11:24

SLEEPWELL EXPO BU SENE DAHA GÜÇLÜ GELİYOR

Yaz mevsimine girerken Türkiye’nin ilk ve tek yatak yan sanayii ve teknolojileri fuarı SLEEPWELL EXPO’dan iyi haberler var. Son 15 yılda hızla gelişen Türk yatak sanayine paralel olarak her yıl büyüyerek bir dünya fuarı olma yolunda istikrarlı adımlarla gelişen fuar bu yıl 19-22 Ekim tarihlerinde yapılacak olan dördüncü şovuna geri sayıma başladı.

 

Fuara daha 5 ay varken sektörün saygın isimlerinden hatırı sayılır miktarda firma fuardaki yerini ayırttı. Bunlar arasında Elektroteks, Mert Makina, Leggett&Platt, Boyteks, Boyçelik, Form Sünger, Nova Sünger, Artilat (Belçika), Aydın Tekstil, Nova Yay, Doğuş Ofset, Mesa Etiket, Duru Sünger, Giz Grup,Hürpol, Kırayteks, Mavera Kimya, Kardeşler Deri, Huzur Malzeme, İnnovaBedding, Özka Makina, Balkan Makina, Best Foam, Gemba Makina gibi önemli markalar dYaz mevsimine girerken Türkiye’nin ilk ve tek yatak yan sanayii ve teknolojileri fuarı SLEEPWELL EXPO’dan iyi haberler var. Son 15 yılda hızla gelişen Türk yatak sanayine paralel olarak her yıl büyüyerek bir dünya fuarı olma yolunda istikrarlı adımlarla gelişen fuar bu yıl 19-22 Ekim tarihlerinde yapılacak olan dördüncü şovuna geri sayıma başladı.

 

Fuara daha 5 ay varken sektörün saygın isimlerinden hatırı sayılır miktarda firma fuardaki yerini ayırttı. Bunlar arasında Elektroteks, Mert Makina, Leggett&Platt, Boyteks, Boyçelik, Form Sünger, Nova Sünger, Artilat (Belçika), Aydın Tekstil, Nova Yay, Doğuş Ofset, Mesa Etiket, Duru Sünger, Giz Grup, Hürpol, Kırayteks, Mavera Kimya, Kardeşler Deri, Huzur Malzeme, İnnovaBedding, Özka Makina, Balkan Makina, Best Foam, Gemba Makina gibi önemli markalar da bulunuyor.

 

Fuarın bu yılki sayısında daha fazla ürün çeşidi bulunacağını belirten Proje Müdürü Ömer Faruk Görün geçen yıl katılan birçok firmanın 2017 için de sözleşmesini yenilediğini, bu yıl ilk defa katılanların da bulunduğunu ve gerek yurt içinden gerekse yurt dışından fuara ilginin giderek arttığını belirtti ve ekledi, “Bu yıl alım heyetleri ve profesyonel ziyaretçi anlamında daha da iddialıyız. Özellikle Rusya ve İran pazarında tanıtımlarımızı arttırdık. Geçen dört yol boyunca fuarımız dünyanın her yerinde daha tanınan ve programa alınan bir etkinlik haline geldi. Dört yıldır fuarın büyümesine katkıda bulunan değerli sanayicilerimize teşekkür ederiz. Hep birlikte burada bir dünya fuarı oluşturuyoruz.”a bulunuyor.

 

Fuarın bu yılki sayısında daha fazla ürün çeşidi bulunacağını belirten Proje Müdürü Ömer Faruk Görün geçen yıl katılan birçok firmanın 2017 için de sözleşmesini yenilediğini, bu yıl ilk defa katılanların da bulunduğunu ve gerek yurt içinden gerekse yurt dışından fuara ilginin giderek arttığını belirtti ve ekledi, “Bu yıl alım heyetleri ve profesyonel ziyaretçi anlamında daha da iddialıyız. Özellikle Rusya ve İran pazarında tanıtımlarımızı arttırdık. Geçen dört yol boyunca fuarımız dünyanın her yerinde daha tanınan ve programa alınan bir etkinlik haline geldi. Dört yıldır fuarın büyümesine katkıda bulunan değerli sanayicilerimize teşekkür ederiz. Hep birlikte burada bir dünya fuarı oluşturuyoruz.”

Diğer Haberler