Tarih : 01.03.2018 - 15:18

Kırtasiye Fuarı TÜYAP’ta tutundu!  

2017 itibariyle TÜYAP’a taşınan İstanbul Kırtasiye Fuarı, geçen sene elde ettiği başarısından bu sene de ödün vermeyerek katılımcısını memnun etti. Bu bir tesadüf mü? Biraz incelediğinizde öyle olmadığı görülüyor.

 

Geçtiğimiz seneye kadar CNR Expo’da düzenlenen Kırtasiye Fuarı’nın 2017 yılında tarih ve mekan değişikliğinin aynı anda yapılması sebebiyle katılımcıların önemli bir kısmı tedirgin olarak rezervasyon yaptırmadı. TÜYAP’ın görece uzak olması ve fuarın kış aylarına alınması pek çok katılımcıyı fuara katılmaktan alıkoymuştu. Fakat TÜYAP, attığı adımlar ile Kırtasiye Fuarı'nın zarar görmeden makas değiştirmesini sağladı. Fuar öncesi potansiyel katılımcılara bir duyuru yapan TÜYAP, katılımcıların fuara çağıracağı müşterilerine fuar alanının hemen bitişiğindeki TÜYAP Palas’ta ücretsiz konaklama imkânı sundu. Böylece ziyaretçi akışını canlı tuttu. 

 

İstanbul Kırtasiye Fuarı, geçtiğimiz sene şüpheyle yaklaşılan bir fuar iken; bu sene potansiyel katılımcıları yeniden konsolide ederek, alışık olunan hacme ikinci yılında ulaştı.