Tarih : 16.12.2023 - 14:03

Indiawood 2024 İçin Geri Sayım Başladı

Indiawood 2024, 22-26 Şubat tarihlerinde ziyaretçilerini ağırlayacak.

 

Uluslararası Yatak ve Döşeme Üretim Teknolojisi, Makine, Malzeme, Üretim Aletleri ve Aksesuarları Fuarı Indiawood 2024, 22-26 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek. Hindistan’ın Bengaluru şehrindeki Bangalore Uluslararası Fuar Merkezinde yapılacak fuarda, ahşap işçiliği ve mobilya imalat sektörünün önde gelen ürünleri sergilenecek.

 

50’den fazla ülkeden 950’yi aşkın şirketin katılacağı fuarda, uzmanlar ve fikir liderlerinin gerçekleştireceği çeşitli seminer, atölye çalışması ve paneller de düzenlenecek. Katılımcılar aynı zamanda gelişmekte olan sektör trendlerine, uygulamalara ve yenilikçi teknolojilere dair bilgiler elde etme fırsatına da sahip olacak.

 

NuernbergMesse Hindistan Genel Müdürü Sonia Prashar, "INDIAWOOD 2024 bir fuardan çok daha fazlasıdır; ahşap işleme ve mobilya imalat sektörlerindeki vizyonerleri ve öncüleri bir araya getiren dinamik bir pazardır. Bu yılın etkinliği, Hindistan’ın küresel bir sektör lideri olarak konumunu güçlendirmek için yeniliği, sürdürülebilirliği ve cazip iş fırsatlarını tanıtmaya odaklanıyor" açıklamasında bulundu.Kaynak:İHA

 

Diğer Haberler