Tarih : 17.11.2023 - 10:28

Interior Mebel Show 22-23 Mayıs' ta Bakü' de

22-23 Mayıs 2024 tarihlerinde Bakü Expo fuar merkezinde Azerbaycan'ın mobilya ve ahşap işleme sektörünün büyük bir fuarı düzenlenecek. Fuar, yabancı katılımcıların (Rusya, İtalya, Türkiye ve diğerleri) yanı sıra Azerbaycan'ın yerel şirket ve işletmelerinin de katılacağı, Bakü'nün ikinci büyükfuarı niteliğinde.

 

”Interior Mebel Show Azerbaijan” Mobilya ve Ahşap İşleme Sanayi Fuarı’nda tüm ziyaretçiler, mobilya sektörünün gelişimindeki yeni trendleri tanıma fırsatına sahip olacak.  Etkinlikte sunulacak mobilya ve aksesuarlar iki büyük kategoriye ayrılıyor:

 

1. Ev mobilyaları, mutfaklar, yatak odaları ve çocuk odaları için özgün çözümler; bahçe mobilyaları ayrı olarak sunulmaktadır.

2. Modern işletmelere yönelik mobilyalar, catering işletmeleri, ofisler, oteller vb. için çeşitli mobilya seçenekler sunulmaktadır.

 

Diğer ülkelerden gelen katılımcılar, ziyaretçilere mobilya, aksesuar üretimi ve ahşap işleme sanayindeki güncel yenilikleri tanıtacak. Ziyaretçiler, Azerbaycan pazarında faaliyet gösteren kendi işletmelerinin çalışmalarına bu teknolojileri tanıtıp onlardan yararlanabilecektir.

 

Fuarda başka neler öğrenebilir ve görebilirsiniz?

 

Azerbaycan'da mobilya sektörünün aktif gelişimini göz önüne alındığında düzenlenen etkinlik modern iş dünyası için mükemmel bir itici güçtür.

 

Fuarın ziyaret edenler aşağıdaki fırsatlara sahip olacak:

 

• Yabancı ortaklarla deneyim alışverişinde bulunmak, yüksek kaliteli mobilya ürütme alanında küresel deneyimi benimsemek;

• Pazar koşullarını analiz etmek, üretilen ürünlerin uluslararası pazardaki rekabet avantajlarını değerlendirmek;

• Farklı ülkelerdeki mobilya ve inşaat pazarlarının ana liderlerini tanımak;

• Mobilya parçaları ürütmeye yönelik yenilikçi ahşap işleme ekipmanları hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek;

• Çeşitli mobilyaların üretilmesinde aktif olarak kullanılanyapıştırıcılar ve boyalar gibi popüler mobilya kimyası türlerini tanımak.

 

Ayrı olarakev ve iş yeri mobilyaları üretirken kullanılması önerilen popüler araç, hammaddeve malzemeler dikkate alınacaktır. Fuarın ziyaretçileri, Azerbaycan'da ve yurt dışında ürünlerin satışına ilişkin sözleşme imzalayarak faydalı ortaklar bulabilecektir.

 

Aşağıdaki linki kullanarak fuara katılabilirsiniz:

https://interiormebelshow.com/uchastnikam/bronirovanieuchastiya

Diğer Haberler