Tarih : 17.09.2017 - 13:17

Aktif Yaşam ve Spor Fuarı'nın Gözdesi Life Fitness Oldu

Fitness endüstrisinin global lideri Life Fitness’ın Türkiye distribütörü EKS Dış Ticaret, bu yıl da birbirinden dikkat çekici ekipmanları ve VR entegre spor teknolojisi ile Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’na damgasını vurdu. Life Fitness Akademi eğitmenlerinin Life Fitness ekipmanları ile sergiledikleri eğitim şovları da fuarda, eğlenceli ve dikkat çekici anlara sahne oldu.

 

Bu yıl ikinci kez sporseverlere kapılarını açan Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nda VR ile spor teknolojisini Türkiye’ye getiren Life Fitness, ziyaretçilere VR ile spor yapma imkanı sundu. Life Fitness’ın şimdiye kadar sadece FIBO’da görücüye çıkardığı VR Experiment Zone’da, sanal gerçeklik teknolojisi ile ziyaretçiler 6 farklı ve eğlenceli oyunu oynarken spor da yaptılar.

 

 

65 binin üzerinde spor tutkununu Life Fitness’ın dünya trendlerini belirleyen son teknoloji ürünleriyle buluşturan Life Fitness standına, 93 ülkeden 200’e yakın firma yetkilisi ile birlikte TÜYAP Sırbistan, Makedonya, Kosova ve Gürcistan’dan fuara katılan satın alma yetkilileri de yoğun ilgi gösterdi.

Diğer Haberler