Tarih : 06.05.2017 - 10:34

CASE'in Gelişmiş Teknoloji Ürünleri Komatek 2017'de

CASE, yenilikçi uygulamalar ile gelişmiş teknolojinin eseri olan geniş ürün yelpazesiyle farkını KOMATEK 2017 Fuarı’nda bir kez daha gösterdi.

 

 

Ankara – 03 Mayıs 2017 –Kuruluşun 175. yılını kutlayan ve dünya iş makineleri sektörüne pek çok ilki kazandıran CASE, 3-7 Mayıs 2017 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen KOMATEK 2017’de ziyaretçilerini, üstün performanslı iş makinelerinden oluşan zengin ürün yelpazesiyle karşıladı.

 

CASE’in standında sergilediği Lastikli Yükleyiciler, Paletli Ekskavatörler, Kazıcı Yükleyiciler, Teleskopik Yükleyiciler, Mini Ekskavatörler ve Nokta Dönüşlü Mini Yükleyiciler katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

 

TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir; bugün için ülkemizde düzenlenmekte olan en geniş alana yayılmış bulunan ihtisas fuarı olma özelliğini taşıyan inşaat makine ve ekipmanları fuarında bir kez daha yer almanın kendileri için önemini vurguladı. “CASE, köklü geçmişinin kazandırdığı birikim ve deneyimiyle, dünya iş makineleri sektörünün önde gelen markası konumunda. Yenilikçi uygulamalarımız ve gelişmiş teknoloji kullanımı olan ürünlerimizle bizi biz yapan sadece uzman makine sağlamamız değil; ürünümüzle bin ya da 10 bin saat yaptıktan sonra da müşterimizin yanında olmaktır” dedi.

 

CASE İş Makineleri’nden Satış Sonrası için çok özel 2 Kampanya Birden

İrfan Özdemir, sözlerine satış sonrası hizmetler kapsamında yürütülen 2 kampanyaya ilişkin bilgiler vererek devam etti: “Müşterilerimize satış sonrasında da yanlarında olduğumuzu hatırlatmak üzere 15 Nisan- 30 Haziran tarihleri arasında TürkTraktör Ankara, İstanbul ve İzmir’deki şubelerimizde geçerli olan kampanyalarımızdan bahsetmek isterim. Şubelerimizde yapılan tek seferde toplam 40 bin TL ve üzeri servis işlemlerinde kullanıcılarımızın makinelerinin nakliye bedellerini karşılıyoruz. İkinci kampanyamıza tanışma kampanyası adını verdik. Yine bu şubelerimizde ilk defa servis hizmeti alan müşterilerimize, yaptıracakları ilk işlemde %15 yedek parça ve %25 işçilik indirimi sağlarken; ücretsiz Check Up desteği de sunuyoruz.”

 

İrfan Özdemir pazardaki tek geri alım anlaşmalı kazıcı yükleyici teklifini de sunduklarını sözlerine ekleyerek; “2017 sonuna kadar alınacak kazıcı yükleyiciler için 24 veya 36 ay sonrası için geri alım anlaşması yapıyor ve makinelerin ikinci el müşterisi de oluyoruz” diye açıkladı.

 

Garanti koşullarında CASE standardı: ‘1 yıl sınırsız saat’

 

CASE garanti standardının da yüksek olduğundan bahseden İrfan Özdemir; “Ürünlerimize duyduğumuz güvenin bir göstergesi olarak garanti koşullarımızı bir süre önce, 1 yıl sınırsız saat olarak değiştirdik. Ülke çapında, müşterilerimizin ihtiyacı olduğu anda, servis ve yedek parça anlamındaki tüm gereksinimlerini geniş yetkili servis ve yedek parça ağımız ile en iyi şekilde karşılıyoruz. Buna ek olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en şekilde hızlı cevap verebilmek ve onlardan gelecek talepleri karşılayabilmek adına 444 56 41 numaralı çağrı merkezimizle kendilerine 7/24 sadece bir telefon uzaklıktayız” diyerek sözlerini tamamladı.

Diğer Haberler