Tarih : 06.05.2017 - 10:52

Revizyon Akademi Antalya Franchise Expo Eurasia Fuarı’nda

Eğitim artık hayatımızın her devresinde devam ediyor. Özellikle iş hayatı süresince alınan eğitimler hem kişileri hem de kurumları geleceğe hazırlıyor. Revizyon Akademi, özellikle “kurum ihtiyacına özel” hazırladığı eğitim programları ile değer katıyor.

 

Revizyon Akademi Antalya Franchise Expo Eurasia Fuarı’nda

Genel Eğitim Danışmanlığı, Özel Stratejik Danışmanlık ve Kuruma Özel Tasarım Eğitim programları ile kurumsal eğitim çözümleri sunan Revizyon Akademi, 18-21 Mayıs tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek Antalya Franchise Expo Eurasia Fuarı'na katılıyor.

 

 

Türkiye’de ve dünyada gelişen, yükselen değerlere uygun kurumsal dönüşümleri gerçekleştirmek için sunduğu eğitimler ile öne çıkan Revizyon Akademi Antalya Franchise Expo Eurasia Fuarı’nın güçlü eğitim kurumları arasında yer alıyor. Gelişen ve değişen kurumsal yapılara uygun eğitimler sunan Revizyon Akademi’nin sunduğu hizmetler arasında Kurumsal Gelişim Çalışmaları, Kuruma Özel Tasarım Eğitim Çalışmaları, Özel Stratejik Danışmanlık Çalışmaları ve Genel Eğitim Danışmanlığı hizmetleri yer alıyor. Zengin eğitim programları ve güçlü eğitim kadroları ile başarı grafiğini sürekli arttıran Revizyon Akademi İstanbul Aydın Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, KOSGEB ve TOBB destekli eğitimler veriyor. 

Diğer Haberler

Fuaye
Saim
Bozdemir
Fuar Merceği

Bölgesel Fuar Haberleri
Fuaye