Tarih : 08.11.2017 - 08:59

Yataş Grup'un Yeni Koleksiyonları Furniture İstanbul'da

Mobilya, yatak, ev tekstili ve aksesuarları alanında 41 yıldır uzmanlığını sürdüren Yataş Grup; Enza Home, Yataş Bedding ve Selena markaları ve toplamda 2 bin m2’yi bulan stantlarıyla Furniture İstanbul’da (İstanbul Mobilya Fuarı) yerini alıyor. 7-12 Kasım tarihleri arasında CNR EXPO’da düzenlenecek olan fuarda, fuara özel tasarlanan koleksiyon ve ürünlerini ziyaretçilere sunmaya hazırlanan Yataş, yeni mobilya, ev tekstili ve yatakların yanı sıra akıllı telefonla komut alabilen hareketli bazaları, uyku koçluğu yapan Uyku Takip Cihazı (Sleepace) gibi akıllı ürünlerini de ilk defa sergileyecek.

 

Yataş Grup, her biri kendi alanında öncü Enza Home, Yataş Bedding ve Selena markaları ile İstanbul Mobilya Fuarı’nda yepyeni ürünlerini sergileyecek. Fuarda 1000 m²’lik Enza Home, 405 m²’lik Yataş Bedding ve 420 m²’lik Selena markalarının stantlarıyla yer alan Yataş, ziyaretçilerine dekorasyon dünyasının son trendlerini ve özel tasarım ürünlerini sunacak. Yataş, fuarda özellikle retro ve zamansız tasarımlarını ön plana çıkarırken; kişiye özel ayarlanabilen hareketli bazaları ve son teknoloji yatakları ile de inovatif ürünlerini ilk kez görücüye çıkaracak. Fuar alanında Enza Home standı 4. Hall, Yataş Bedding 6. Hall, Selena ise 2. Hall’da ziyaret edilebilir.

 

Enza Home’dan Evlere Zamansız Dokunuş

Ev dekorasyonunu sanata dönüştüren Enza Home, İstanbul Mobilya Fuarı’na özel tasarlanan 9 yeni seri ile ziyaretçileri dekorasyon dünyasında bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor. 70’lerin hem coşkulu hem de daha minimalist yorumlarını Zamansız Modernlik, Mütevazi Zenginlik ve Sessizlik başlıkları altında yeni tasarımlarına yansıtan Enza Home, modern ancak retro hissettiren oturma grubu, mobilya ve aksesuarları ile dikkat çekiyor.

 

Fuar’da Selena mobilyaları ilk kez görücüye çıkacak

Yataş Grup markalarından Selena, bu sene ilk defa ürettiği mobilyaların yanı sıra 7 yeni yatak modelini de ilk kez fuar ziyaretçileriyle buluşturacak. Brio, Valdera ve Merope adlı mobilya koleksiyonları; mütevazi, zamansız ancak modern çizgileri yansıtıyor. Evlerinde zaman aşımı duygusu yaratmak isteyenler için retro detaylarla göz dolduran panel ve üniteler fuar alanına 70’lerin ruhunu yaşatacak. Selena standında yer alacak yatak modelleri de üstün yay teknolojileriyle dikkat çekiyor. Fuarda görülebilecek modeller arasında; yatakta eşlerin birbirinin hareketinden etkilenmemesini sağlayan Free Zone teknolojisi ve yatağı çevirmeden kullanmayı sağlayan No – Turn teknolojisine sahip yataklar da bulunuyor.

 

Yataş Bedding’den ileri teknoloji yataklar

 

Yataş Bedding, bu yıl fuarda 4 yeni yatak modeli, 2 hareketli baza ve uyku takip cihazını ziyaretçilerle buluşturacak. Fuarda yer alacak Move Up Master Hareketli Baza, uyku bozukluğu, horlama, kalp rahatsızlığı, reflü gibi rahatsızlıkları olanlar için tasarlandı. Kablosuz kumandasının yanı sıra akıllı telefonlardan da komut alarak kişiye özel ayarlanabilen Move Up Master, kullanıcılarına ekstra konfor vaat ediyor. Bu ürünle birlikte ilk kez sergilenecek olan Uyku Takip Cihazı da Yataş’ın akıllı ürünlerinden en dikkat çekeni. İnce, esnek ve yumuşak bir sensör olan Uyku Takip Cihazı’yla kullanıcıların uyku kalitelerinin arttırılması hedefliyor. Çarşafın altına konan ve tam bir uyku koçu gibi çalışan Uyku Takip Sistemi (Sleepace), yatağa yatıştan kalkana dek kullanıcının kalp atış hızından sıcaklığına horlamasından yataktaki hareketlerine kadar her detayı veriye çeviriyor. Fuarda sergilenecek yataklardan Hybrid Touch Yatak da basıncı mükemmel bir şekilde absorbe ederek, yatağı bir konfor alanına dönüştürmesiyle fark oluşturuyor. 

Diğer Haberler