Tarih : 22.05.2017 - 08:52

Vauth-Sagel Interzum 2017'ye Yeni Görünümüyle Çıktı

Yeni pazar girişi, şirketin uluslararası olma yetisini ye yenilikçiliğini gösteriyor.

 

Geleneksel şirket, interzum 2017 için görünümünü tamamıyla yeniledi. Yeni şirket tanımı ile interzum 2017'de kendini sayısız yenilikçi, yeni ürün ve hizmetlerle gösteren stratejik yeni yönelime görsel bir bileşen de eklendi. Şirket yöneticisi Claus Sagel, "Dünya değiştir. Biz de kendimizi değiştiriyoruz. Uluslararasılaşma ve oda çözümleri için geleceğin yönlendiricisi ve sistem sunucusu olarak gelişimimizi, dış görünümümüze de yansıtıyoruz" diyor. Tamamıyla yenilenen fuar temsili ile Vauth Sagel interzum'da ilk kez geleceğin şirketlerinin nasıl yönetileceğini gösterdi.

 

MAXXimal enternasyonal - yeni şirket logolu şirket 

 

Vauth Sagel'in yeni logosu sahibi tarafından yönetilen bu aile şirketinin misyonunu grafik olarak da gösteriyor: "S" Vauth Sagel'ın bugünden sunmaya başladığı oda çözümleri anlamına gelirken, "V" açık bir kapı, yani şirketin tüm yaşam alanları için sistem çözümleri sunucusu olduğu anlamına geliyor. Yeni renk ise deniz ve gökyüzünü temsil ediyor - çünkü bu iki öge kıtaları ve insanları birleştiriyor. "Misyonumuz: 'insanların hayat alanlarını yüksek seviyede daha rahat hale getirmek ve böylece alanların tekrar keşfedilmesini sağlamak. Claus Sagel, "Herkes için ve dünyanın her yerinde" ifadelerini kullanıyor ve ekliyor, "Bu yaklaşımı, markamızın özelliği olan logodaki CI ile resim diliyle ve tüm bileşenlerdeki renklerle gösteriyoruz." Şirketin müşterilerine gönderdiği mesaj açıkça tanımlanıyor: Tüm alanlarda kolaylaştırma. Vauth Sagel, sanayi müşterileri, ticaret, iç mimarlar veya işçilik için kolayca işlemlere dahil edebilecekleri ve müşterilerine eşsiz oda çözümleri sunabilecekleri ürün ve hizmetler sağlıyor.

 

MAXXimal enternasyonal - Yeni gösteri odaları, yeni mağaza tasarımları, yeni ürün adı

 

Vauth Sagel müşterilerinin bütün dünyada olmaları üzerine şirket Moskova, İstanbul ve Hong Kong'da yeni gösteri merkezleri açtı. Yeni CI'nin geliştirilmesi sırasında yeni, modüler bir mağaza tasarımı olacak, böylece Vauth Sagel ürünleri ticaret yapanlar tarafından müşterilere bire bir gösterilebilecek. Ayrıca ürün isimleri de tamamıyla yenilendi. Kulağa Almanca gibi gelen HSA (Yüksek Dolap Çekişi) artık tüm dünyada anlaşılabilir olması için VS TAL Larder oldu. Bu ismin üç parçası Vauth Sagel isminin baş harflerini, yeri ve fonksiyonel olmasını temsil ediyor - basit, anlaşılır, sınırsız. Claus Sagel, "Böylece yalnız küresel faaliyetlerimizi değil, ayrıca bunun ötesinde ürünlerimizin ve hizmetlerimizin anlaşılır olduğunu ve sistemli olarak geliştirildiğini en ufak detayına kadar gösteriyoruz" dedi.

 

MAXXimal enternasyonal - interzum 2017'de "Home of Living Space" stand tasarımı 

 

Vauth Sagel, kendisini detaylara özen göstererek, fuar standında küresel bir köy şeklinde, yeni şirket renklerinde etkileyici bir şekilde sundu. Monokrom görünüm, deniz gibi uluslararası müşterilerin taleplerini birleştiriyor. Fuar standının merkezi, açık bölümü aynı zamanda farklı ulusların buluşma noktası olan Piazza. Piazza'nın çevresinde içine girilebilen dört ev bulunuyor. Bunların ikisi "selection 2017"yi gösteriyor. Burada serginin odak noktası koleksiyon genişlemeleri, fonksiyon çeşitleri ve yeni tasarımlar. Zirvede ise: üçüncü evde bulunan yeni köşe dolabı çözümü CORNERSTONE MAXX'ın sunumu. Bu çözüm ile mutfak köşeleri yeniden tanımlanıyor. Aynı zamanda benzersiz şekilde kolay monte edilir ve yer tasarrufu sağlıyor. Claus Sagel, "CORNERSTONE MAXX ile şu an piyasada bulunan en iyi köşe dolabı çözümünü geliştirdik" diyor. "Bu çözüm ile son yıllardaki gelişimimizin müşterilere uygun ürünler ürettiğini görüyoruz. Çünkü bu çözümler insanların ihtiyaçlarına mükemmel uyumlu."

 

VAUTH-SAGEL Hakkında

 

Vauth Sagel 55 yıldan bu yana güncel ve yenilikçi istifleme alanı çözümleri anlamına gelmektedir. Sahibi tarafından yönetilen bu aile şirketi mutfak ve mobilya sanayi için insanların konfor ihtiyacını merkeze koyan sistem bileşenlerini geliştiriyor, üretiyor ve satıyor. Uzun yıllara dayanan, sadece malzemeler için olmanın ötesinde bir yeterlilik ile 850 çalışan yılda 85 milyon "Almanya üretimi" kaliteli ürün imal ediyor. "Tüm yaşam alanları için yüksek kaliteli sistem çözümleri üretmek. Hem de herkes için" - Vauth Sagel bu söz ile tüm dünyadaki müşterilerine geleceğe yönelik ürün tasarımı ve donanımı ile yaklaşıyor.

 

 

Vauth-Sagel Interzum 2017'ye Yeni Görünümüyle Çıktı Vauth-Sagel Interzum 2017'ye Yeni Görünümüyle Çıktı

Diğer Haberler