Tarih : 11.09.2017 - 15:49

Matrix, Yeni Konseptleriyle Fuara Damga Vuracak

Sektörün kalbi Tüyap’ta atıyor. Birçok dünya devini bir araya getiren fuarda, fitness dünyasının global oyuncusu Matrix’de yerini alıyor.

 

Dünyanın en prestijli ve en hızlı büyüyen fitness markalarından biri olan Matrix, 14-17 Eylül 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’na katılıyor. Bu yıl ikincisi düzenlenen fuar, sektörün en önemli marka, kulüp ve sporseverlerini bir araya getirerek ortak bir platform oluşturuyor. Bu anlamda sporun önemli bir durağı haline gelen Spor ve Aktif Yaşam Fuarı geçen sene olduğu gibi bu yıl da önemli iş birliklerinin önünü açmayı hedefliyor.

 

Matrix yepyeni teknolojileriyle fuara yeni bir soluk getirecek

 

Federasyonlar ile spor kulüplerinin de çeşitli aktivitelerle yer alacağı Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nda, Matrix yeni nesil spor ekipman ve donanımları ile Hall 12, Stand 1248’de spor severler ile buluşacak. Yeni nesil mühendislik anlayışını birinci sınıf kaliteli fitness ürünleriyle birleştiren ve dünyanın en önde gelen kulüplerinin ortak tercihi olan Matrix’in, fuardaki hedefi daha fazla kişiye ulaşmak ve iş ağını genişletmek.

 

Uluslararası arenanın en önemli aktörlerinin yer aldığı ve çok geniş bir katılımcı profili bulunan fuar, marka ve katılımcılara sağladığı olanaklarla oldukça avantajlı fırsatlar sağlıyor. Bu aktörlerden biri olan, alanın en yenilikçi markası Matrix, katılımcı olarak yer aldığı bu fuara, grup antrenmanları ve fonksiyonel antrenman ile ilgili yeni konseptleri tanıtarakfarklı bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Özellikle lansmanını yapacağı“MX4 Training System”, yenilikçi Matrix ekipmanlarından oluşan ve kullanıcılarına eşsiz grup antrenman tecrübesi sunan bir sistem. MX sadece bir ürün olmayıp, işletme sahiplerine ve eğitmenlere sunduğu birçok avantaj ve eğitimleri ile bir program olma özelliği gösteriyor. Orijinal MX4, Cardio-Power-Strength-Endurance olmak üzere 4 ana antrenman programını içeriyor. Fuar boyunca, Matrix standında MX4 teknolojisi başta olmak üzere  tüm yenilikçi Matrix ekipmanları denenebilecek ve grup antrenmanlara yönelik yeni trendlerle ilgili bilgi alınabilecek. Ayrıca Matrix MX4 Master Trainer Kenneth Mose ve Team Matrix Turkey fuar boyunca showları ve ürün demoları ile hem Matrix standında, hem de Ana Sahnede katılımcılarla buluşacak.

 

“Amacımız hedef kitlemize doğrudan dokunabilmek”

Matrix Türkiye Distribütörü olan Ender Spor’un Fitness Grup Müdürü Yakup Çam, fuara ilişkin şunları söyledi; “Öncelikle böylesine prestijli ve uluslararası boyutta bir organizasyonun parçası olduğumuz için mutluyuz. Dünya’nın en önemli markalarını, kulüplerini ve spor severleri bir araya getiren bu fuar hem distribütörlüğünü üstlendiğimiz Matrix hem de ülkemizin spor pazarı için oldukça önemli bir adım. Bizim amacımız kalite ve teknolojiyi entegre ettiğimiz fitness ürünleriyle doğru bir hedef kitleye ulaşmak. Bu fuar ile bu hedefe ulaşmayı ve ziyaretçilerimize doğrudan dokunabilmeyi amaçlıyoruz.

 

 

Yurt içinden olduğu kadar yurt dışından gelecek olan 65 bin üzerinde katılımcıyla sektörün kalbinin atacağı Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, çeşitli aktivitelere de ev sahipliği yapacak. Spor sektörünün en önemli markaları için prestijli bir platform sunan fuar Türkiye’deki spor pazarı için de taze bir kan olacak.

Diğer Haberler