Tarih : 01.03.2018 - 10:38

REHAU'nun Doğa Dostu Ürünleri Avrasya Pencere'de

54 ülkede 170’den fazla merkezde faaliyet gösteren ve kurulduğundan bu yana kendi uzmanları tarafından geliştirilen ürünleriyle kaliteden ödün vermeyen REHAU, Avrasya Pencere 2018 Fuarı’nda yenilikçi çözümleriyle yer alacak. REHAU, 7-10 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan fuarda, her biri farklı özellikleriyle ön plana çıkan ürünlerini iş ortaklarıyla ve müşterileriyle buluşturacak. 

 

Yapı, otomotiv ve endüstri sektörlerine polimer bazlı çözümlerle yön veren REHAU, yüksek kaliteli ürünleriyle ön plana çıkıyor. Satışlarını her geçen sene daha da yukarı taşıyan REHAU, zengin ürün gamı ile müşterilerinin ihtiyaçlarının kolaylıkla karşılanmasına yardımcı oluyor. Yenilikçi ve geniş ürün yelpazesini “Avrasya Pencere 2018” Fuarı’nda müşterilerinin beğenisine sunacak olan REHAU, doğa dostu çözümleriyle de fark oluşturuyor.

 

REHAU’dan enerji verimliliği odaklı ürünler

 

Standart pencerelere göre yüzde 50 daha yüksek ısı yalıtımıyla öne çıkan SYNEGO kaldırmalı sürme kapı sistemleri ve yüksek teknolojiye sahip GENEO ve NEFERIA pencere sistemlerini fuar kapsamında tanıtacak olan REHAU, yüksek kaliteli ürünleriyle sürdürülebilir bir geleceğe olanak sağlıyor. Yüksek enerji verimliliği ile ön plana çıkan SYNEGO, maliyetleri düşürmeyi mümkün kılıyor. Aynı zamanda yaşam alanlarına maksimum düzeyde ışık girişi ve geniş manzara görünümü sağlayarak; mimari projelerde fark oluşturuyor. Düşük ağırlığına rağmen mükemmel bir sağlamlık garanti eden SYNEGO kaldırmalı sürme kapı sistemleri, kullanım kolaylığıyla ev sahiplerinin aradığı tüm özellikleri barındırıyor.

 

Yüksek teknolojiye sahip pencereler, yaşam kalitesini artırıyor

 

Piyasadaki standart pencerelere göre farklı özellikler taşıyan GENEO ise sayısız inşaat projesi için ilk tercih olarak kullanılıyor. Yüksek teknolojiye sahip RAU-FIPRO malzemesi ile dikkat çeken GENEO, profili çok sağlamlaştıran elyaf bileşimli yapı sayesinde sağlamlık için gerekli olan destek sacları uygulamalarının yüzde 90’ını ortadan kaldırıyor. Böylelikle, çeliğin sebep olduğu ısı köprüleri yer almadığı için, GENEO en iyi ısı yalıtım değerlerini sağlıyor. Ürün gamına bu sene eklenen NEFERIA ise mimari projelerde şimdiden büyük ilgi görmeye başladı. Etkileyici ve estetik tasarımı ile dayanıklı RAU-FIPRO malzemesinin verdiği sağlamlığı dolayısıyla projelerde tercih sebebi olan NEFERIA, aynı zamanda yaşam alanlarını daha aydınlık kılıyor. Yüzde 15’e varan daha fazla ışık girişini garanti eden bu ürün, farklı sayıda renk ve tasarım çeşitliliği ile evlerin dekorasyonuna büyük artı değer katıyor.

Diğer Haberler