Tarih : 18.03.2021 - 17:42

Atlas Copco, Ege TMF Fuarı'nda Yer Alacak

Dünyanın ve ülkemizin önde gelen endüstriyel kuruluşlarından Atlas Copco Kompresör Tekniği ve yetkili distribütörü Perba Teknik, 23-26 Mart tarihlerinde düzenlenecek Ege Tekstil ve Hazır giyim Makineleri, Tekstil Kimyasalları ve Tekstil Baskı Teknolojileri Fuarı'nda (Ege TMF) yer alacak.

 

İki yıl aralık bırakılarak, uluslararası fuar takvimine göre organize edilen Ege TMF, içeriği ve katılımcı firmaların fuardan elde etmiş olduğu geri dönüş açısından dünyanın en önemli bölgesel fuarlarından biri konumunda bulunuyor.

 

Türkiye'nin en önemli tekstil ve hazır giyim üretim merkezleri arasında yer alan Denizli'de düzenlenen fuar, kent de bulunan sanayicilerin yanı sıra bölge sanayicilerini de bir araya getirmeyi hedefliyor.

 

Dünyada 148, ülkemizde ise 70 yıllık geçmişe sahip olan, ülkemizin ve dünyanın köklü endüstriyel ürün ve çözüm sağlayıcısı Atlas Copco Kompresör Tekniği, bu yıl fuarın katılımcıları arasında yer alıyor. C5/40 stant da yer alacak olan Atlas Copco Endüstri Tekniği, tekstil sektörüne yönelik çözümlerinin yanı sıra G ve GAVSD+ kompresör serilerini ziyaretçilere tanıtacak.Kaynak:Investing

Diğer Haberler