Tarih : 14.09.2021 - 22:36

Lavi Meyve Suları Fuarlarda

9-13 Eylül tarihleri arasında Türkiye’nin lider gıda fuarı Worldfood da görücüye çıkan Fernas Gıda’nın Lavi meyve suları standı büyük ilgi gördü. Lavi meyve suyu İstanbul fuarının ardından dünyanın en büyük gıda fuarı Almanya’daki Anuga fuarına katılıyor.

 

YERLİ VE YABANCI KONUKLAR STANDA AKIN ETTİ

 

Fernas Gıda’nın Lavi Meyve Suları, bu kez Türkiye’nin lider gıda fuarı olan Worldfood  da görücüye çıktı. 9-13 Eylül 2021 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP fuar ve kongre merkezindeki Worldfood gıda fuarına, Batman’ın markası Lavi meyve suları da katıldı. ‘Kendine iyi bak’ sloganıyla piyasada çok tutulan Fernas Gıda’nın Lavi meyve sularının ürünlerinin bulunduğu standı çok sayıda yerli ve yabancı konuk ziyaret etti.

 

ESKİ VALİ DENİZ DE STANDTAYDI

 

Geçen hafta İstanbul’daki gıda fuarına konuk olanlar arasında Batman eski Valisi Ahmet Deniz’in de standlarında konuk ettiklerini belirten Fernas Gıda Yöneticileri Salih Yıldız ve Sabit Ceylan; “İstanbul’daki Worldfood gıda fuarı bu yıl beklenilenin üzerinde ziyaretçiyle buluştu. Biraz da pandemiden olsa gerek çok sayıda yerli ve yabancı konuğu ağırladık. Lavi’nin ürünlerini yerli firmalar kadar yabancı firmaların da merak etmesi bizi hedefimize ulaştırdı diyebiliriz” dediler.

 

LAVİ, ALMANYA FUARINDA TANITILACAK

 

9-13 Ekim 2021 Tarihleri arasında Almanya’nın Köln şehrinde yapılacak Anuga Uluslar arası gıda fuarına da katılacaklarını söyleyen Yıldız ve Ceylan, şöyle devam ettiler; “Türkiye’deki gıda fuarlarının yanı sıra şimdi de yurtdışındaki fuarlara da katılmaya hazırlanıyoruz. Önümüzdeki ay 9-13 tarihleri arasında Almanya’daki Anuga gıda fuarında Lavi meyve sularımızın tanımını yapacağız. İstanbul’dan sonra şimdi de dünyanın en büyük fuarlarından Anuga fuarına katılmanın hazırlığını yapıyoruz.” Kaynak:Batmançağdaş

Diğer Haberler