Tarih : 05.04.2018 - 09:25

Life Fitness’dan En İyi Spor Etkinliği Ödülü

26 Mart Pazartesi akşamı gerçekleşen “ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri” 3 ana başlıkta 27 ayrı kategoride sahiplerini buldu. Life Fitness’ın ödül sponsoru olarak yer aldığı törende, Life Fitness Satış Müdürü Onur Karaoğlan “Life Fitness En iyi Spor Etkinliği” ödülünü verdi.

 

 

Life Fitness’ın ödül sponsoru olarak yer aldığı, Kongre, Toplantı ve Etkinlik sektörünün en önemli ulusal ve uluslararası buluşmalarına ev sahipliği yapan “ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri” 26 Mart Pazartesi akşamı gerçekleşti. Ünlü isimler ve sektör profesyonellerinin katılımıyla bu yıl 6’ıncısı düzenlenen, her sene sektörün en iyilerinin ödüllendirildiği törende 3 ana başlık ve 27 ayrı kategoride ödüller verildi.

 

 

En iyi Spor Etkinliği Life Fitness’dan

 

Life Fitness, ACE of M.I.C.E. Ödülleri’nde bu yıl ödül sponsoru olarak yer aldı. Life Fitness Satış Müdürü Onur Karaoğlan “Life Fitness En iyi Spor Etkinliği” ödülünü 3 finalist arasından seçilen “Argeus Travel & Events – Salomon Cappadocia Ultra-Trail” takdim etti.

 

İlki 10 Şubat 2012 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde bin 470 kişinin katılımı ile gerçekleştirilen ACE of M.I.C.E. , Türkiye’de her geçen gün büyüyen ve yenilikçi bir M.I.C.E. sektörünün olduğunu gösteriyor. ACE of M.I.C.E. ödülleri, kongre, toplantı ve etkinlik faaliyetlerinin sürdürülebilir büyümesine yön vermeyi, sektörde hizmet veren kurum ve kuruluşları daha iyi işler yapması için motive etmeyi, Türk kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün bilinirliğini küresel ölçekte artırmayı hedefliyor. 

 

Life Fitness ve EKS Dış Ticaret Hakkında:

Amerikan devi Brunswick Inc.’in lokomotif şirketlerinden biri olan Life Fitness, 40 yılı aşkın süredir ürettiği yüksek kaliteli fitness cihazları ile Dünya Fitness Cihazları Endüstrisi’ne yön vermektedir. Türkiye’de de 1989 yılından beri EKS DIŞ TİCARET tarafından başarı ile temsil edilen Life Fitness’ı endüstrinin global lideri konumuna getiren yolculuğu 1968’de ilk elektronik Cardio cihazını sektöre kazandırmasıyla başlar. O tarihten bu yana sayısız başarı, ödül ve referanslarıyla liderliğini pekiştirmeye devam etmektedir. Türkiye’de fitness sektörüne yaptığı katkılar nedeniyle 6 kez Dünya’da yılın distribütörü ödülüne layık görülen EKS DIŞ TİCARET aynı zamanda Azerbaycan, Gürcistan, Ermenistan, Türkmenistan, Kuzey Irak ve KKTC’de de Life Fitness’ın tek ve yetkili distribütörüdür. EKS DIŞ TİCARET, bu başarıyı borçlu olduğu yüksek hizmet kalitesini ve çözüm odaklı çalışmalarını tüm sektör bileşenlerinin hizmetine sunmaya devam etmektedir.

 

Diğer Haberler