Tarih : 07.05.2019 - 09:49

Yeni Nestlé Bonka ve Brasilia ilk kez Coffex İstanbul Fuarı’nda tanıtıldı

Nestlé Professional, ev dışı tüketim sektöründe faaliyet gösteren otel, ofis, kafe ve kantin işletmeleri için «toplam kahve çözümleri sağlayıcısı» olmak hedefiyle portföyünü güçlendirerek, filtre kahve kategorisine giriş yaptı. Yeni Nestlé Bonka ve Brasilia ürünlerini ilk kez kahve sektörü oyuncularının buluşma noktası Coffex İstanbul’da tanıtan Nestlé Professional, “daha fazlasını mümkün kılan” yaratıcı, kârlı ve yenilikçi çözümleriyle iş ortaklarına büyüme yolculuklarında ilham vermeye devam ediyor.

Dünya’nın lider gıda firması Nestlé’nin ev dışı tüketim sektöründe faaliyet gösteren uzman iş birimi Nestlé Professional, 25-28 Nisan 2019 tarihleri arasında ICC Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen ve Türkiye’nin ilk B2B kahve fuarı olan Coffex İstanbul Fuarı’nda sektör oyuncularıyla buluştu. Fuarda tüm içecek çözümleri ile birlikte yeni filtre kahve ürünleri Nestlé Bonka ve Brasilia’yı ilk kez Türkiye’deki otel, ofis, kafe ve kantin işletmeleri ve tüm kahveseverlerin beğenisine sundu.

Güne başlarken Bonka, keyifli anlarda Brasilia

Nestlé Professional’ın yeni filtre kahve ürünleri, Nestlé’nin kahve uzmanlığıyla özenle kavrulmuş ve öğütülmüş kahve çekirdekleri harmanları olarak, işletmecilerin son tüketiciye sabit fincan profili sunmasını garanti ediyor. Böylece kahveseverler her fincanda aynı standart lezzet, renk ve berraklığı bulabiliyor.

Nestlé Bonka, yoğun kahve tadı ve kokusuyla güne başlamanın lezzetli yolu olarak öne çıkarken, yoğun ve aromatik bir tada sahip Brasilia gün boyunca keyifli anlarınıza eşlik ediyor ve her iki kahve de ilk yudumdan itibaren ağzı kaplayan yüksek gövdeli kahve lezzeti vadediyor. Filtre kahve makine çeşitleri, french press ve 3. nesil kahve demleme ekipmanları ile kolayca hazırlanabilen Nestlé Bonka ve Brasilia, vakumlu ambalajları ile eşsiz kahve aromasını ve tazeliğini uzun süre muhafaza ediyor.

“Her kanalın ihtiyaçlarına yönelik farklı kahve çözümleri sunuyoruz”

Nestlé Professional Türkiye Genel Müdürü Arzu Alibaz, yeni filtre kahve çözümleriyle ilgili değerlendirmesinde, “Nestlé Professional olarak işletmelere değer katan yaratıcı yiyecek ve içecek çözümleriyle müşterilerimizin operasyonlarını kârlı bir şekilde büyütmelerine yardımcı oluyoruz. Her kanalın ihtiyacının farklı olduğunu bilerek bu ihtiyaçlara yönelik farklı kahve çözümleri sunuyoruz. Nestlé’nin kahve uzmanlığıyla geliştirdiği Nestlé Bonka ve Brasilia ile müşterilerimizin filtre kahve ihtiyaçlarını da en iyi ve kaliteli şekilde karşılamayı ve toplam kahve çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Nestlé Professional olarak ev dışı tüketim sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimize ve onların misafirlerine günün her anı Nestlé kalitesiyle lezzetli ürünler sunmaya, tutkunu olacakları filtre kahveleri kahve severlerle buluşturmaya ve “Birlikte Daha Fazlasını Mümkün” kılan çözümler üretmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Diğer Haberler