Tarih : 24.02.2021 - 15:57

Yiyecek ve İçecek Fuarı Gulfood’da Chef Seaons Rüzgarı Esti

Uluslararası prestijiyle gıda sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Gulfood Fuarı 21-25 Şubat tarihlerinde Dubai’de görkemli bir katılımla gerçekleşiyor. Dünyaca ünlü fuarda, lezzet mühendisliğiyle üretim yaparak dünyaya açılan Chef Seasons yeni ürünleriyle büyük ilgi gördü.

 

Dünyanın en büyük yiyecek ve içecek fuarı Gulfood 2021, 21 – 25 Şubat tarihleri arasında Dubai World Trade Centre’da (DWTC) gıda ticareti yapan ziyaretçilerini ağırladı. Her yıl düzenlenen uluslararası nitelikteki ticari fuar bu yıl da 3000’in üzerinde rekor katılımla gıda sektörünün en prestijli fuarları arasındaki yerini korumaya devam etti. 160’dan fazla küresel pazardan 3000’den fazla ziyaretçiye kapılarını açan ve gıda dünyasında yer alan önemli oyuncuları ağırlayan Gulfood Fuarı’nda sektörün trendlerini belirleyen Chef Seasons’a da ilgi büyüktü.

 

Geniş ürün yelpazesine eklediği yeni ürünlerini dünyanın dört bir yanından katılım gösteren ziyaretçilerle buluşturan Chef Seasons, dünya markalarıyla rekabet eden inovatif ürünlerini sergiledi. Chef Seasons, fuar boyunca Körfez ülkeleri, Güney Asya, Afrika ve Avrupa’dan ziyaretçileri standında ağırladı.

 

Yılın dikkat çeken markaları arasında yer alan Chef Seasons, bu yılın lezzet trendlerini oluşturan şekersiz BBQ sosları, dünya mutfaklarından tuzlu çeşni serisi, makarna sosları, vegan beslenenlere özel vegan soslar, süper food soslar, şekersiz ve tuzsuz acı sos ürünleriyle uluslararası gıda devlerinden tam not aldı.

 

Yılın en önemli işbirliğinden doğan #saltbae, Gulfood fuarında görücüye çıktı.Nusret ve dünya mutfaklarından ilham alarak hazırladığı gurme tuz, çeşni, baharat karışımları ve eşsiz soslarıyla sektörün pazar trendlerini belirleyen Chef Seasons işbirliğinden doğan #saltbae markası da Gulfood fuarında ziyaretçilerle buluştu.

 

Chef Seasons tarafından geliştirilen ve adını Nusret’in fenomen haline gelen tuz serpme hareketinden alarak Türkiye’den dünyaya ihraç edilen #saltbae, tuz, çeşni, baharat karışımları ve soslarıyla fuarın en çok ilgi gören ürünleri arasında yer aldı.Kaynak:Türkiyeturizm

 

Diğer Haberler