Tarih : 14.10.2021 - 22:24

Kilikya Şalgam Lezzetleri Anuga Köln 2021 Fuarını Tamamladı

Bir dünya markası yaratma serüvenine devam eden Kilikya Şalgam, her fuarda olduğu gibi dünyanın en önemli fuarları arasında yer alan Anuga Köln 2021 Uluslararası Gıda ve İçecek Fuarına lezzetlerini sınır ötesine taşımanın heyecanını yaşadı.

 

Bir bardak Kilikya Şalgam’ın hikayesi Türkiye sınırlarını aşıp, 30 ülkenin üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştiren 100’ün üzerinde ürün çeşidi ile lider olma yolunda ilerleyen bir marka haline geldi.  Kilikya Şalgam, lokomotif ürün şalgam başta olmak üzere fermente gıdalarda da lezzet üstünlüğü sunan gurme sos çeşitleri ve special sirke çeşitleri dünya genelinde ilgi görmeye devam ediyor. Şekerli ve şekersiz limonata, şeftali ve limonlu ıce tea çeşitleri şalgamdan sonra keyifle tüketilen ürünleri arasında yerini aldı.

 

Bir dünya markası yaratma serüvenine devam ederek, dünya genelinde yapılan fuarlara büyük bir motivasyon ile katılan Kilikya Şalgam ekibi, 9-13 Ekim 2021 tarihleri arasında Anuga-Köln Uluslararası Gıda ve İçecek Fuarında fuarında mevcut ve yeni tanışacağı iş ortaklarına hikayesini anlattı ve ürün lezzetlerini sundu. İş ortakları ile ticari bağlantının ötesinde amaçlarını birleştiren bir bakış açısı ile ilerleyen Kilikya Şalgam, 2006 yılından bu güne istikrarlı ve sabırlı adımlarla devam ediyor.

Diğer Haberler

Fuaye
Saim
Bozdemir
Fuar Merceği

Bölgesel Fuar Haberleri
Fuaye