Tarih : 19.05.2017 - 09:52

Artemis Halı Domotex Türkiye Fuarı'nda!

5. Yılda 5 Milyon Euro’luk Yatırım ile dikkat çeken, Artemis Halı, 22-25 Mayıs 2017 tarihleri arasında dünyanın makine halısı üretim merkezi Gaziantep’te düzenlenen Domotex Türkiye’de yeni ürünlerini sergileyecek.

 

Domotex Türkiye, Gaziantep Ticaret Odası (GTO), Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) ve Gaziantep Halıcılar Odası’nın (GHO) desteğiyle 22-25 Mayıs tarihleri arasında dördüncü kez sektör liderlerini bir araya getirecek. Merkezi Gaziantep’te 2012 yılında kurulan Artemis Halı, tüm koleksiyonlarının yanı sıra dünyaca ünlü tasarımcı Thibault Van Renne’nin Artemis Halı için tasarladığı; Artemis Premium Koleksiyonu’nu da  tanıtacak. 


 
Artemis Halı Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Batallı: “2012 yılında temelini attığımız Artemis Halı, yeni ve genç bir marka olmasına rağmen hızlı ve istikrarlı bir büyüme profili çizerek çok hızlı bir ivme kazandı. Hem yatırımlarımızla hem de istihdamla 2017’de de büyümeye devam ediyoruz. Bu yıl Artemis Halı koleksiyonlarının yanında; dünyaca ünlü tasarımcı Thibault Van Renne’nin Artemis Halı için tasarladığı Artemis Premium Koleksiyonu’nu Domotex Türkiye’de tanıtacak olmaktan çok heyecanlıyız” dedi. 


 
Ünlü halı tasarımcısı Thibault Van Renne’nin de katılacağı Domotex Türkiye Fuarı’nda; Artemis Halı 2. Salon C290 numaralı stantta yer alacak.

Diğer Haberler