Tarih : 25.09.2017 - 12:18

Pierre Cardin Home'un Yeni Koleksiyonu Zuchex'te Tanıtıldı

21 – 24 Eylül 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleşen fuarda, Pierre Cardin Home sofra koleksiyonu, yeni renk ve desenleri ile 7. Hall A20 standında ziyaretçilerin beğenisine sundu.

 

Kalitesi ve zarafetiyle sofralara ışıltı katan Pierre Cardin Home, Zuchex Home Fuarı’nda birbirinden şık sofra takımları ve ev tekstili ürünleriyle yerini aldı. Koleksiyona ait yeni desenlerin tanıtılacağı fuarda Pierre Cardin Home, yemek takımları, kahvaltı takımları, çatal-bıçak takımları, servis setleri ve sofra aksesuarlarından oluşan ürün gruplarını ziyaretçilerin beğenisine sundu.

 

Yüksek kalitede malzeme kullanımı ve desen çeşitliliğiyle dikkat çeken Pierre Cardin Home sofra koleksiyonunda yer alan Porselen Kahvaltı Takımı, güne keyifli bir başlangıç yapmak isteyenlerin kahvaltı sofralarına kaktüs desenleriyle renk katacak. Özellikle çeyiz hazırlığı yapanların, uzun yemek davetleri sevenlerin, kutlamalara önem verenlerin tercihi olabilecek kaliteli ve şık porselen yemek takımlarının yanı sıra pudra tonları, çiçek ve kelebek deseni etkisiyle Pierre Cardin Home sofralarda romantik bir hava estiriyor.

 

Gold renklerin hâkim olduğu çatal-bıçak takımı, klasik sofralardan keyif alanların vazgeçilmez koleksiyonu olacak. Markanın sofra koleksiyonunda yer alan Pirinç aksesuarlar ise, şık sofraların tamamlayıcı parçaları niteliğinde. Günlük kullanıma uygun kalpli bambu standlı Porselen Servis Setleri, her anı keyifli kılacak görünümleriyle fuarda yerini aldı.

Diğer Haberler