Tarih : 06.05.2017 - 11:00

Çözüm Makina Yeni Markalarıyla Komatek 2017'de

Carraro, Orlaco, Subaru, ZF, Yanmar gibi pek çok markanın distribütörlüğünü yapan ve bu sene portföyüne Mann Filter ve Moba'yı da ekleyen Çözüm Makina, Komatek Ankara 2017 Fuarı'nda yerini aldı.

 

21-25 Mart 2017 tarihleri arasında Konya Tarım Fuarı’nda ve 6-9 Nisan 2017 tarihlerinde Automechanika İstanbul'da boy gösteren Çözüm Makina, şimdi de Komatek Ankara 2017 Fuarı'nda distribütörlüğünü yaptığı ünlü markaların ürünlerini sergiliyor. Hızlı gelişimini bu sene ikiye katlayan firma, Ankara Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen fuarda iç mekandaki standında ziyaretçilerini ağırlıyor.

 

ÇÖZÜM MAKİNA Hakkında

1997 yılında kurulan Çözüm Makina, kalite ve müşteri beklentisini ön planda tutarak sektörün her alanında hizmet vermeyi hedef edinmiştir. Çözüm Makina, kurulduğu ilk günden itibaren benimsediği dürüstlük, çalışkanlık ve karşılıklı güven ilkelerini baz alarak müşterilerine; iş makinaları, tarım makinaları, kaldırma makinaları, yol makinaları, hafif inşaat makinaları, endüstriyel güç ürünleri, otomotiv ve iş ve inşaat makinaları güvenlik sistemleri alanlarında satış ve satış sonrası hizmetleri vermektedir.

 

 

Dünya çapında bilinirliğe sahip dokuz markanın distribütörlüğünü yapan Çözüm Makina, hizmet verdiği alan ve markaların sayısını arttırarak sektördeki yerini her geçen gün sağlamlaştırmaya devam etmektedir.

Diğer Haberler