Tarih : 06.04.2019 - 10:04

Satel, Yenilikçi Ürünleriyle ICSG Istanbul 2019'da

Satel, enerjinin dev organizasyonu 7. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı'nın (ICSG İstanbul 2019) delege çanta sponsoru oldu.

 

UHF/VHF frekansları üzerinden haberleşen data radyo modemlerini 30 yılı aşkın süredir kullanıcılarla buluşturan Satel, enerjinin dev etkinliği ICSG İstanbul 2019'da Türkiye distribütörü Bilko ile beraber stand açıyor. ICSG İstanbul 2019'un delege çanta sponsorluğunu üstlenen Satel ve Bilko fuarda IP modemlerini tanıtacak. Bağımsız radyo ağı teknolojisinde yenilikçi ürünlerini fuarda sergileyecek olan Satel'in çözümleri tüm dünyadaki endüstriyel uygulamalarda kullanılıyor. Elektrik dağıtımından su tesislerine, makine kontrolünden liman lojistiğine, hava istasyonlarından güvenlik sistemlerine ve hassas konumlandırmadan sulama sistemlerine kadar her uygulamanın altyapısını oluşturan Satel, yerel ağ tasarım ve anahtar teslim kurulum hizmetleri veriyor.

 

10 BİN KİŞİYİ AĞIRLAYACAK

 

Enerjinin tüm paydaşlarını ağırlayacak olan ICSG İstanbul 2019 dünya enerjisine yön veren isimleri ağırlayacak. Yurt içinden, dağıtım şirketlerinden, belediyeler, OSB'ler, üniversitelerden, enerji ve teknoloji firmalarından yetkili isimlerin katılım sağlayacağı ICSG İstanbul 2019, enerji verimliliğine dair sayısız fırsat sunacak. 40'a yakın ülkeden heyetin ağırlanacağı ICSG İstanbul 2019'a 10 bin kişinin katılması bekleniyor.

 

Akıllı enerji, enerji verimliliği, akıllı şehirlerin yönetimi, gelecek nesil şebekeler, ulusal enerji verimliliği, gelecek nesil şebekeler ve enerjiye dair çok sayıda panele ev sahipliği yapacak olan ICSG İstanbul 2019 HHB Expo tarafından düzenleniyor.

Diğer Haberler