Tarih : 19.06.2021 - 02:16

CW Enerji Fuarlarda İlgi Gördü

Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük güneş paneli üreticilerinden CW Enerji, sektörüyle ilgili her türlü etkinlikte yer almaya devam ediyor. Konya Enerji Zirvesi ve Fuarı ile Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı'na (Solarex İstanbul) katılan firma, yenilikçi ürünleriyle yoğun ilgi gördü.

 

Güneş enerji sistemlerinin öncü firmalarından CW Enerji, 3-5 Haziran'da Selçuklu Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen Konya Enerji Zirvesi ve Fuarı ile 10-12 Haziran'da İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenen ve sektörün en önemli buluşmalarından biri olan Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı'na (Solarex İstanbul) katıldı.

 

Fuarlarda son teknolojiyle geliştirdikleri ve dünyanın dört bir yanına ihraç ettikleri yenilikçi ürünlerini sergilediklerini söyleyen CW Enerji CEO'su Tarık Sarvan Sarvan, fuarların son derece verimli ve başarılı geçtiğini anlattı. Sarvan, "Sektörümüzün gelişimine katkı sağlayacak her türlü organizasyonda yer almaya özen gösteriyoruz. Her iki fuar da standımız yoğun ilgi gördü. AR-GE çalışmaları sonucu hayata geçirdiğimiz birbirinden değerli ürünlerimizi ziyaretçiler ile buluşturduk" dedi.

 

Çok çalışarak ülkemize katma değer sağlamaya devam edeceğiz

 

Fuar boyunca birçok görüşme gerçekleştirdiklerini ifade eden Sarvan, organizasyonlardan çok sayıda yeni iş bağlantısıyla döndüklerini kaydetti. Fuarlarda firmalarına gösterilen yoğun ilgiden dolayı son derece mutlu olduklarını belirten Sarvan, şöyle konuştu: "Fuarlar sektörümüzün gelişmesi ve ilerlemesi açısından çok güzel fırsatlar sunuyor. Bu nedenle CW Enerji olarak sektörümüz ile ilgili hemen her organizasyonda aktif olarak bulunmaya özen gösteriyoruz. Bundan sonra da sektörümüzü ilgilendiren her türlü etkinlikte yer almaya ve çok çalışarak ülkemize katma değer sağlamaya devam edeceğiz."

 

Fark yaratan projeleri hayata geçiriyoruz

 

CW Enerji olarak, ileri teknolojiye ve katma değere odaklanmaya devam edeceklerini anlatan Sarvan, şöyle devam etti: "Sektörümüzün gelişimine katkı sağlamak adına kendimizi sürekli geliştirmeye ve yeni teknolojileri bünyemize katmaya devam edeceğiz. Sektörümüzün ihtiyaç duyduğu çözümleri sunmak hedefiyle alanında uzman kadromuzla birlikte hızla çalışmalarımıza devam ediyor, fark yaratan projeleri hayata geçiriyoruz. Ülkemiz için sürekli kendimizi geliştirerek çalışmaya, üretmeye ve ekonomiye katkı sağlamaya devam edeceğiz."Kaynak:Hürriyet

Diğer Haberler

Fuaye
Saim
Bozdemir
Fuar Merceği

Bölgesel Fuar Haberleri
Fuaye