Tarih : 22.05.2017 - 09:59

Cosentino, Yapı Fuarı’nda Silestone Eternal ve Dekton’u Sergileyecek

Dünyanın en büyük kuvars yüzey üreticisi Cosentino, 23 - 27 Mayıs 2017 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek Türkiye Yapı Fuarı’nda Silestone Eternal koleksiyonunu ve Dekton’un XGloss renklerini sergileyecek

 

Mimari ve teknik açıdan yüzeylerde devrim oluşturan, dünyanın lider kuvars taşı üreticisi Cosentino, 23 – 27 Mayıs 2017 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar Kongre Merkezi’nde düzenlenecek Türkiye Yapı Fuarı’nda Silestone Eternal koleksiyonunu ve Dekton’un XGloss renklerini sergileyecek. Bu yıl 40’ıncısı düzenlenecek olan bölgenin en büyük ve en önemli yapı fuarı olma özelliğini gösteren Türkiye Yapı Fuarı, sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerini bir araya getirecek.  Türkiye’nin de içinde bulunduğu Balkanlar, BDT ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgenin en büyük yapı malzemeleri fuarı olan Türkiye Yapı Fuarı’na yerli ve yabancı çok sayıda ziyaretçinin katılması bekleniyor.

 

“Sektör profesyonelleriyle buluşacak olmaktan dolayı mutluyuz”

Türkiye Yapı Fuarı boyunca alanda olacak olan Cosentino Türkiye Ülke Direktörü Alper Şensan, fuara dair yaptığı açıklamada,  “Cosentino olarak mimari tasarımda, yenilikçiliğe ve üreticiliğe verdiğimiz önemle katılacağımız Türkiye Yapı Fuarı’nda, sektör profesyonelleriyle buluşacak olmaktan dolayı mutluyuz. Dünyanın en önemli yapı fuarlarından biri olma özelliğini taşıyan Türkiye Yapı Fuarı’nda doğal taşlardan ilham alınarak tasarlanan Silestone Eternal koleksiyonumuzu ve ultrakompakt Dekton’un parlak renklerini sergileyeceğiz” dedi. 

 

Cosentino Group Hakkında

Merkezi İspanya'da bulunan Cosentino Grup, mimari ve tasarım amaçlı yenilikçi yüzeylerin üretim ve dağıtımını yapan global bir şirkettir. Sektöründe dünya çapında lider olan Cosentino Grup, yenilikçi yaklaşımlar ile trendleri belirleyen ve insan hayatına değer katan çözümler tasarlamaktadır. Bu vizyon dahilinde, sıradışı ve öncü ürünler olan Silestone®, Dekton®, Eco by Cosentino® ve Sensa by Cosentino® gibi ileri teknolojiye sahip ürünleri geliştirmiş ve mimari alanlarda eşsiz tasarımların ortaya çıkmasını sağlamıştır.

 

 

Dünyanın en büyük kuvars taş üreticisi olan Cosentino Grup, 1 milyon m² kapalı alana sahip tesislerinde ürettiği ürün ve markalarını 20’den fazlası kendine ait tesislerde olmak üzere, 80’den fazla ülkede satışını gerçekleştirmektedir. Cosentino Grup satışlarının %90'ı uluslararası pazarlardan gelmektedir.

Cosentino, Yapı Fuarı’nda Silestone Eternal ve Dekton’u Sergileyecek Cosentino, Yapı Fuarı’nda Silestone Eternal ve Dekton’u Sergileyecek

Diğer Haberler