Tarih : 23.09.2017 - 13:10

Fakir, Zuchex'te Parladı

Üstün Alman teknolojisinin Türkiye’deki adı Fakir Hausgeräte’nin yeni ürünleri, 28. Zuchex Fuarı’nda büyük ilgi gördü.

 

Elektrikli ev aletleri sektörünün öncü ve yenilikçi markası Fakir Hausgeräte, 20’ye yakın yeni ürünüyle 21-24 Eylül 2017 tarihleri arasında TÜYAP’ta düzenlenen 28. Uluslararası Zuchex Fuarı’nda yerini aldı. Fuarda, Fakir Hausgeräte’nin mutfak grubunda yeni “Turquoise ve Rose” serileri, AirWave teknolojili “Made in Germany” etiketli efsane Prestij devam serisi elektrikli süpürgeler, toz torbasız yeni “Frankie” ve smart teknolojiyle donatılmış yemek pişirme grubu “Gourmet Serisi” ürünleri ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

 

Yeni ürünlerine gösterilen ilgiden memnun olduklarını belirten Fakir Hausgeräte Pazarlama Müdürü Esra Özden Türköz:” Her yıl olduğu gibi 28. Zuchex Fuarı’nda yerimizi almaktan dolayı mutluyuz. Bu yıl 20’ye yakın yeni ürünümüzle fuarda yer aldık. Mutfak grubu ürünlerinde yeni renk serilerimiz Turquoise ve Rose’u görücüye çıkardık. Özellikle dünyada Türk mavisi diye adlandırılan Turquoise ziyaretçiler tarafından büyük beğeni topladı. Ayrıca fuarda ilk defa görücüye çıkan yemek pişirme grubu ürünlerimiz Gourmet Serisi ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Yine ilk kez IFA Berlin 2017’de görücüye çıkardığımız AirWave teknolojili efsane süpürgelerimizden Prestij’in devam serisi de fuarda yer alan dikkat çekici ürünlerimizdendi. Fakir olarak dolu dolu bir fuar geçirdik diyebiliriz. 2018’e yeni ürünlerimizle iddialı bir giriş yapacağımızı söyleyebilirim.” dedi.

 

Mutfaklarda Turquoise ve Rose Şıklığı

Çıkardığı renkli serilerle mutfaklarda fark yaratan Fakir Hausgeräte, kendi renk pantonesiyle tasarladığı Violet ve Rouge serilerine iki yeni renk daha ekledi. Dünyada Türk mavisi olarak bilinen turkuaz ve rose renklerden oluşan “Turquoise ve Rose” serileri fuarda dikkat çeken ürünler arasında yer aldı.

 

Yemek Pişirmede Akıllı Teknoloji

Fuarın 2. ve 3. günü Mutfak Koçu Şef Recep Aydoğan stant alanında Fakir’in yeni yemek pişirme grubu “Gourmet Serisi”ni tanıtıp ziyaretçilere birbirinden leziz ikramlarda bulundu. Akıllı teknolojiyle donatılmış ürünler, modern hayatın yoğun temposunda yemek pişirmeyi pratik hale getiriyor.

 

AirWave Teknolojili Prestij Serisi

Elektrikli süpürge kategorisinde “Yüzyılın Markası” ödülüne sahip Fakir Hausgeräte’nin, AirWave teknolojisiyle donattığı süpürgeleri Prestige TS 2400 ve Prestige TS 2000 Zuchex Fuarı’nda yer aldı.

 

 

Fakir Hausgeräte’nin Ar - Ge ekibinin titizlikle yürüttüğü çalışmalar sonucu ortaya çıkardığı AirWave teknolojisinin aerodinamik yapısı ve koordine bileşenleri sayesinde, emilen hava hızlı ve dalgalanarak hareket ediyor. Böylece düşük enerji tüketimiyle yüksek emiş gücü sağlanıyor.

Diğer Haberler