Tarih : 16.09.2021 - 16:46

DAMSAN Tarım Fuarına Damga Vurdu

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım AŞ tarafından organize edilen 6. Samsun Tarım Fuarı, kapılarını ziyaretçilere açtı.

 

Tarım ve Orman Bakanlığı, Türkiye Ziraat Odaları Birliği, Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Samsun Ziraat Mühendisleri Odası, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, KOSGEB ve Türk Tarım Alet ve Makinaları İmalatçıları Birliği (TARMAKBİR) desteğiyle hazırlanan fuarda, sektör temsilcileri bir araya geldi.

 

Yapılan açılış programı sonrası stantlar gezildi.Yaptığı çalışmalar ve projelerle bir örnek teşkil eden DAMSAN ŞİRKETLER GRUBU Yönetim Kurulu Başkanı Serdal Sefa Kocabaş ve ekibi ise 6. Samsun Tarım Fuarına  SAME ve DEUTZ FAHR traktörleri ve kendi ürettikleri tarım aletleri ekipmanları ile katılım sağladı.

 

Samsun Tarım Fuarında hem içeride hem de dışarıda büyük bir alanda traktörleri ve tarım aletlerini sergileyen DAMSAN ŞİRKETLER GRUBU fuara katılan protokol ve bölge çiftçisinin takdirini kazandı.

 

Samsun Tarım Fuarının ilk gününde ise eden DAMSAN ŞİRKETLER GRUBU’nun  SAME ve DEUTZ FAHR traktörleri ve kendi ürettikleri tarım aletleri ekipmanlarının standına ziyaretçi akını yaşandı.

 

Ak Parti Samsun Milletvekili Av.Orhan Kırcalı, 6. Samsun Tarım Fuarının bu yıl onur konuğu olan Havza İlçesinin Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok sayıda davetli DAMSAN ŞİRKETLER GRUBU’nun  SAME ve DEUTZ FAHR traktörleri ve kendi ürettikleri tarım aletleri ekipmanlarının standını ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ileterek bol kazançlar temennisinde bulundular. Ziyarette SAME ve DEUTZ FAHR traktörleri Terme Bölge Bayisi ve DAMSAN ŞİRKETLER GRUBU Koordinatörü ve Müdürü Yıldıray Aydın’da hazır bulunarak gelen ziyaretçilerle yakından ilgilendi. Kaynak:Bafra55

Diğer Haberler