Tarih : 26.11.2016 - 11:54

2. Mersin Kitap Fuarı Kitap severlerle Kucaklaşıyor

Geçtiğimiz sene yoğun ilgiyle karşılaşan ve 100 binin üzerinde kitapseveri ağırlayan CNR Mersin Kitap Fuarı’nı ikinci kez düzenleniyor.

 

Mersin'in en yeni kitap fuarı olma hedefiyle projelendirilen CNR Mersin Kitap Fuarı, CNR EXPO Yenişehir Fuar Merkezi’nde organize ediliyor. 

 

Bu sene “Akdeniz ve Edebiyat” temasıyla yayıncılık dünyasının tüm taraflarını ortak bir platformda yeniden buluşturacak olan CNR Mersin Kitap Fuarı’nda aralarında Alfa, Altın Kitaplar, Can Yayınları, Epsilon, Ephesus,  Maviağaç, Metis, Timaş, Beyaz Balina, Kırmızı Kedi, YKY, İş Bankası Yayınları, İletişim Yayınları, Pegasus ve Semerkand’ın da bulunduğu 200'nin üzerinde yayınevi ve 350 marka okuyucularıyla kucaklaşıyor. 

 

Çocuklara ve gençlere yönelik özel etkinlik alanlarının oluşturulacağı organizasyonda, ünlü yazarların katılacağı seminer, söyleşi ve imza günleri ile birlikte pek çok etkinlik 4 Aralık tarihine kadar CNR EXPO Yenişehir Fuar Merkezi'nde düzenleniyor olacak.

 

CNR Mersin Kitap Fuarı, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından Basın Yayın Birliği işbirliğinde organize ediliyor.

Diğer Haberler