Tarih : 02.09.2020 - 20:13

3. Çanakkale Tarım Fuarı Kapılarını Açtı

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası(ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu ve Genel Sekreter Sema Sandal, Çanakkale’de üçüncüsü düzenlenen Tarım Fuarı’na katılarak sektör temsilcileriyle bir araya geldi.

 

ÇTSO’nun haberine göre; 2 -5 Eylül 2020 tarihleri arasında Odamız üyesi Agonya Fuarcılık tarafından Çanakkale/Kepez Pazaryerinde gerçekleştirilecek Çanakkale 3. Tarım Fuarı’nın açılışına ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu ve Genel Sekreter Sema Sandal katıldı.

 

Fuarla ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “İlimizin öncelikli sektörlerinde ilk sırayı tarım ve tarıma dayalı sanayi alıyor. Bölgemizin tarım ürünlerinin son teknoloji kullanılarak toplanması ve işlenmesi bölgemiz ve ülkemiz ekonomisi için büyük önem taşıyor. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Tarım Fuarı’nın sektör temsilcilerimiz için yeni teknolojilerin ve yeni üretim modellerinin yerinde görülerek, verimliliklerine ve üretim maliyetlerine olumlu katkı sağlamasını temenni ediyorum.” dedi.

 

ÇTSO Yönetim Kurulu temsilcileri Fuarda stant açan firmaları ziyaret ederek başarılı ve bereketli bir fuar geçirmelerini diledi.Kaynak:Çanakkalegündem

Diğer Haberler