Tarih : 19.02.2018 - 13:40

Ağırlama Sektörünün Kalbi Ege'de Atacak

Ağırlama sektörünün kalbi “Ege Otel Ekipmanları 3. Ağırlama Konaklama ve Ev Dışı Tüketim Fuarı’nda atacak.

 

Ege Bölgesi 3. Ağırlama Konaklama Teknolojileri ve Ev Dışı Tüketim Fuarı 21-24 Şubat 2018 tarihleri arasında Ege’nin turizm merkezlerinden Kuşadası’nda Efes Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek.

 

KODER, DENTUROD, ÇUKTOB gibi sektörün pek çok önemli kuruluşu tarafından desteklenmekte olan fuar, gelişen ve büyüyen Otel & Restaurant & Cafe - Bar işletmelerinin; Dekorasyon ve mefruşatı, Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane, Servis ve İkram Ekipmanları, temizlik, Gıda ve Sarf Malzemeleri tedariğinin sağlandığı, turizm işletmelerinin Türkiye’de en yoğun olduğu bölgede yapılan, tüm Türkiye’nin kamu kurum ve kuruluşlarının ve sosyal tesislerin üst düzey yöneticilerini ağırlayan en konforlu ve en verimli buluşması olacak.

 

Türkiye'nin her yerinden konaklama ve ağırlama tesislerinin tüm ekipman ve hizmetlerini karşılamak için tercih edecekleri Ege Bölgesi 3. Ağırlama Konaklama Teknolojileri ve Ev Dışı Tüketim Fuarı, 15.000'in üzerinde  profesyoneli ve yurtdışından çok sayıda otelin yöneticisini ağırlayacak.

Diğer Haberler