Tarih : 10.03.2020 - 16:47

Samsun Mobilya Ve Dekorasyon Fuarı Kapılarını Açtı

Mobilya sektörünün Karadeniz'e açılan kapısı olan Samsun'da bu yıl beşincisi düzenlenecek Samsun Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi'nde açıldı.

 

Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsun Marangozlar ve Döşemeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Samsun Mobilyacı İş Adamları Derneği ve KOSGEB'in iş birliği ile hazırlanan Samsun Mobilya Dekorasyon 5. Mobilya, İç Mimari, Halı, Aydınlatma, Dekorasyon ve Aksesuarları Fuarı, 15 Mart'a kadar açık kalacak.

 

Ülke ekonomisine olumlu katkılar sağlayan mobilya ve dekorasyon sektörünün 2020 trendleri ile buluşma noktası olacak fuar, Türkiye'nin en eski mobilya üretim bölgelerinden biri olan Samsun'da üretici ile tüketiciyi buluşturuyor. Samsun 5. Mobilya Dekorasyon Fuarı, çağdaş ve özgün tasarımları, yeni donanım ve teknolojileri mobilya toptancıları ve tüm ilgililere tanıtmayı hedefliyor.Kaynak:Samsungazetesi

Diğer Haberler