Tarih : 13.03.2021 - 18:54

3 Bine Yakın Acente Lastminute Fair’de Buluşuyor

GMT Fuarcılık, Lastminute Fuarı ile 26 – 27 Nisan tarihinde 3 bin seyahat acente profesyonelini Antalya’da ağırlayacak.

 

GMT Fuarcılık tarafından düzenlenen Lastminute Fuarı, 20 ülkeden 3 bin profesyonelin katılımıyla konaklama sektörüne yerinde pazarlama imkanı sunacak.

 

Lastminute Fair, Türkiye’nin önde gelen turizm markalarını 20 ülkenin seyahat profesyonelleri ile B2B görüşmeleri çerçevesinde buluşturarak; krizden çıkışın en hızlı ve son dakika çözümünü arayacak.

 

Lastminute Fair Kurucusu Selçuk Meral; “Türk turizmine güçlü bir motivasyon katmak için tüm çalışmalarımıza devam ederek hem ülke turizmi hem de Antalya turizmi için tüm imkanlarımızı ortaya koymaktayız. İnanıyorum ki fuarımız hem Türkiye hem de Antalya için büyük kazanımlar sağlayacak” dedi.

 

“YERİNDE PAZARLAMA” İMKANI

 

Lastminute Fair ile 2021 satışlarını aktive etmek amacıyla 20 ülkeden 3 bine yakın seyahat acentesini Antalya’da ağırlamaya hazırlanan Lastminute Fuarı, 2021 sezonuna sinerji katabilmek amacıyla örnek bir çalışma içerisinde.

 

SON DAKİKA SATIŞLARI AĞIRLIK KAZANACAK

 

2021 sezonunda “son dakika” satışlarının ağırlık kazanacak olması ile satışlara ivme kazandıracak hızlı, etkili ve yüz yüze bir pazarlama yönteminin zorunlu olduğunun altını çizen Antalya Turizm Fuarı ve Lastminute Fuarı kurucusu Selçuk Meral; “Türk konaklama sektörü ve bölge ticareti için hızlı ve yakın zamanlı sonuç elde edilmesini hedefleyerek muhteşem bir imkan sağlayacaklarını altını çizerek, “yerinde pazarlama” ile imkan yaratarak bölge ticaret hayatının en kısa süre de normalleşmesine hizmet etmek istediklerini söyledi.Kaynak:Turizmgünlüğü

Diğer Haberler