Tarih : 03.10.2021 - 15:33

Manisa 4. Kitap Fuarı Kapılarını Açtı

Manisa’nın en büyük kültür etkinliği olarak kabul edilen Kitap Fuarı 4. kez kapılarını ziyaretçilere açtı. Fuar Merkezi'nde 10 gün sürecek olan fuarda çok sayıda yayınevi ve birçok ünlü yazar Manisalı kitapseverlerle buluşacak. 

 

Kitapseverlerin büyük ilgi gösterdiği Manisa Kitap Fuarı bu yıl kapılarını dördüncü kez ziyaretçilerine açtı. Çok sayıda yayınevi ve birçok ünlü yazarın Manisalı kitapseverlerle buluştuğu etkinlik Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi'nde düzenleniyor.  Fuar boyunca ünlü yazar ve çizerler söyleşi ve imza günlerinde kitapseverlerle bir araya geliyor.  Kendilerini ifade etme platformları sınırlı olan Manisalı yazarlar da Manisa Kitap Fuarı’nda okuyucularıyla buluşma imkanı buluyor.

 

Yazarlar, bir yandan okuyucularıyla kucaklaşırken, bir yandan da eserlerini tanıtma ve büyük yayınevleriyle bağlantı kurma fırsatını yakalıyor.

 

Fuar bu yıl da çeşitli sivil toplum kuruluşlarının, oda ve birliklerin, meslek örgütlerinin, kadın dernekleri ve kadın kooperatiflerinin ilgisiyle kültür şölenine dönüştü.

 

10 Ekim Pazar gününe kadar açık olacak olan Manisa 4. Kitap Fuarı, saat 10.00 ile 22.00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.Kaynak:Manisahaberleri

Diğer Haberler