Tarih : 06.11.2021 - 16:29

Marentech Expo Sektörün Buluşma Noktası

MARENTECH EXPO - Deniz Üstü Enerji Teknolojileri Fuarı ve Konferansı, yerli ve yabancı yüzlerce prestijli firmanın katılımı ve binlerce profesyonel yatırımcı & alıcının ziyaretiyle 25-27 Mayıs 2022 tarihlerinde Fuar İzmir’de sektör profesyonellerine kapılarını açıyor olacak.

 

Türkiye’nin ve bölgenin deniz üstü enerji sektörüne ev sahipliği yapan Marantech Expo’da rüzgar türbin tedarikçileri, türbin temel tedarikçileri, güneş panelleri, dalga enerji ekipman tedarikçileri, akıntı, enerji ekipman tedarikçileri, mühendislik firmaları, deniz nakliyat firmaları, tersaneler, marina ekipman firmaları başta olmak üzere geniş bir ürün yelpazesinden 300'ün üzerinde üretici firma, doğru alıcı ve yatırımcısı ile buluşturulacak.

 

Enerji sektörü profesyonelleri, denizcilik sektörü profesyonelleri, kamu kurumları, enerji yatırımcı firmaları, türbin firmaları, tersaneler, deniz taşımacılığı firmaları, ölçüm ve mühendislik şirketleri, üniversiteler, basın ve medya, dernek ve federasyonların ziyaretiyle gerçekleşecek Marantech Expo’da katılımcılar, iş ağını ve ihracat ivmelerini arttırırken; ziyaretçiler de son teknoloji ürünlerle buluşma fırsatı yakalayacak.

 

Avrupa, Orta Doğu ve Körfez ülkelerinden Özel Alım Heyetleri ve B2B programı

 

Avrupa, Orta Doğu ve Körfez ülkelerinden profesyonel yatırımcı ve alıcılar, deniz üstü enerji pazarındaki en yenilikçi ürün ve teknolojilerinin sergilendiği Marantech Expo ile ticaret ve yatırım hacmini genişletme şansı yakalayacak.

 

Marantech Expo, 24 ülkeden 20.000'in üzerinde yerli ve yabancı firmayı ağırlamasının yanı sıra, özel yatırımcılarına ve önde gelen üretici firmalarına sağladığı B2B toplantıları ile uluslararası iş ağını oluşturarak eşsiz bir buluşma platformu sağlayacak.

 

10 yılda 12 Milyar Euro’luk Hacmi Buluşturacak Eşsiz Bir Ticaret Platformu, MARENTECH EXPO

 

Türkiye'de 10 yıl içerisinde öngörülen enerji sektörünün büyük potansiyeline istinaden; 2035 yılına kadar 4 adet 1000 MW DRES kurulumu ile yaklaşık 12 milyar Euro hacminde pazar oluşması beklenmektedir. Ayrıca yüzer GES’ler başta olmak üzere diğer deniz üstü enerji kaynaklarının da gelişeceği görülmektedir. Sektörün tek buluşma noktası olacak Marentech Expo - Deniz Üstü Enerji Teknolojileri Fuarı, Türkiye deniz üstü enerji sektörünün ticaret hacmine büyük katkı  ve ivme sağlayacak.

 

Enerji Sektöründeki İnovasyonlar ve Son Teknoloji Marentech Expo Konferansında

 

MARANTECH EXPO,  ziyaretçilerine ve katılımcılarına eşsiz bir ticaret ve yatırımcı ağı sunmasının yanı sıra sektöre vizyon kazandıran konferans programı ile dünya enerji pazarının son gelişmelerini ve yenilikçi ürünlerini keşfetme fırsatı sunuyor olacak. Enerji sektörünün inovatif çözümleri ve teknoloji trendleri Marentech konferansında belirlenecek.

 

Konferansın ana başlıkları:

 

Deniz Üstü Rüzgâr Enerjisi

Ülkelerin Deniz Üstü Enerji Mevzuatı

Yüzer Temelli Deniz üstü Rüzgâr Elektrik Santralleri

Yüzer Güneş Elektrik Santralları

Dalga Enerjisi

Akıntı Enerjisi

Hidrojen Enerjisi

Sanayi ve Üretim

Diğer Haberler

Fuaye
Saim
Bozdemir
Fuar Merceği

Bölgesel Fuar Haberleri
Fuaye