Tarih : 21.03.2018 - 09:46

Mobilya Sektörü CNR IMOB Mersin'de Buluşuyor

CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından organize edilen CNR İMOB Mersin Mobilya Fuarı, Türk mobilya sektörünü, 14-22 Nisan 2018 tarihleri arasında Mersin Yenişehir CNR EXPO Fuar Merkezi'nde bir araya getiriyor.

 

CNR İMOB Mersin Mobilya Fuarı, CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından 14-22 Nisan 2018 tarihleri arasında Mersin Yenişehir CNR EXPO Fuar Merkezi’nde 15 bin m2 alanda organize edilecek.

 

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO), Mersin Büyükşehir Belediyesi (MBB), Mersin Perakendeci İş Adamları Derneği (MEPİAD), Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), Mersin Sanayicileri ve İşadamları Derneği (MESİAD), Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi ile KOSGEB, fuarı destekleyen kurum ve kuruluşlar arasında yer alıyor.

 

CNR İMOB Mersin Mobilya Fuarı’na 70 firma 200’e yakın marka ile katılım gösteriyor. Geçen yıl 40 bin kişinin ziyaret ettiği fuara bu yıl 50 bin ziyaretçi bekleniyor. Geniş ürün yelpazesine sahip fuarda katılımcı firmalar ziyaretçilere, fuara özel kampanya ve fiyat avantajı sunuyorlar.

 

Arzum, Bambino, Bella, Bensimo, Bey Concept, Brillant, By Gökhan Sofa Design, Cici Mobilya, Caploonba,  Çukurova, Diamoss, Dr. Otto, Edaş Yatak, Eren Yatak, Fenomen, Forev, Indesit, İpek, İsse, Kilim, Korkmaz, Lake, Milenyum, Lavelli, Mimoza, Modes, Mopateks, New Joy, Nükte Mobilya, Onur Mobilya, Örnek Mobilya, Rendi, Rengarenk, Rosas Mobilya, Selen, Starduş, Taç, Viscopower, Volgiz ve Yataş fuarda ziyaretçiler tarafından görülebilecek markalardan bazılarını oluşturuyor.

 

Ev ve ofis mobilyaları, ev aksesuarları, bahçe ve yazlık mobilyaları, ofis mobilyaları ve mobilya yan sanayi ürünleri CNR İMOB Mersin Mobilya Fuarı’nın ürün grupları arasında bulunuyor.

Diğer Haberler

Fuaye
Saim
Bozdemir
Fuar Merceği

Bölgesel Fuar Haberleri
Fuaye