Tarih : 15.03.2023 - 20:07

2. Mezopotamya Turizm ve Gastronomi Fuarı'nın Tarihi Değişti

TÜRSAB'ın öncülüğünde Diyarbakır'da düzenlenecek 2. Mezopotamya Turizm ve Gastronomi Fuarı'nın tarihi değişti.

 

Diyarbakır Valiliği ev sahipliğinde, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ana sponsorluğunda, TÜRSAB ve Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası desteği ile TÜRSAB Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. ve Diyarbakır Fuarcılık ve Ticaret A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek 2. Mezopotamya Turizm ve Gastronomi Fuarı'nın tarihi değişti.

 

Konuyla ilgili TÜRSAB'dan yapılan açıklamada " Tüm milletimizi derinden sarsan büyük deprem felaketleri nedeniyle 18-21 Nisan 2024 tarihine ertelenmiştir." denildi. TÜRSAB'ın açıklamasında şu ifadelere yer verildi: "Bölgenin acısını derinden paylaşıyor, ülkemiz için büyük önem arz eden bu illerimizin yaralarının hızla iyileşmesini temenni ediyoruz. Önümüzdeki bu uzun yolda elimizden geleni yapmaya, yaralarımızı sarmak için olanca gücümüzle destek olmaya devam edeceğiz. Sektöre yönelik hep birlikte oluşturacağımız sinerji ve güç birliği ile tüm paydaşlarımızın daima yanındayız. Gelecek yıl çok daha güçlü bir şekilde, birlik ve beraberlik içinde bölgemizin turizm değerlerini tanıtacağımız fuarımızı gerçekleştirmeyi yürekten arzu ediyoruz.

 

Depremlerde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarını kaybedenlere başsağlığı ve sabırlar, yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz."

Diğer Haberler