Tarih : 29.07.2022 - 19:15

Bodrum Kamp Karavan Fuarı Açıldı

Bodrum Kamp Karavan Tekne ve Doğa Sporları Fuarı, Herodot Kültür Merkezi’nde ziyarete açıldı. Türkiye’nin değişik şehirlerinde öncü markaların yer aldığı fuara ilgi büyük. Fuarda özel indirim avantajları da doğa severleri bekliyor

 

İdeal Fuarcılık tarafından düzenlenen Bodrum Kamp Karavan Tekne ve Doğa Sporları Fuarı, bugün Herodot Kültür Merkezi’nde ziyarete açıldı. 28-31 Temmuz tarihleri arasında açık olan fuar her gün saat 24:00’a kadar ziyaret edilebilir.

 

Özellikle son dönemde kalabalığı giderek artan şehirlerin ve alternatif tatil anlayışlarının ön plana çıkmasıyla karavan, kamp, doğa ve su sporlarına ilgi arttı. Bu ilgiyi odağına alan fuarda, her türlü kamp malzemesinden doğa ve su sporlarına dair her türlü ürün grubu ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

 

Son dönemde dikkat çeken ve beğeni kazanan “tiny house” (taşınabilir ev) örneklerinin yanı sıra her bütçeye uygun tekne, karavan ve doğa sporları malzemeleri de fuarda yer alacak. Bu yıl fuarda amatör denizciler için de tekneler sergilenecek. Özel üretim çekme karavanlar da fuarın gözdesi olmaya aday.

 

ÖZEL İNDİRİM AVANTAJLARI DOĞASEVERLERİ BEKLİYOR

 

Bodrum’da yaptığı fuarlarla firmaların beğenisini kazanan İDEAL FUARCILIK, bünyesindeki fuara Türkiye’nin öncü firmalar fuardaki yerini aldı. Carsiva karavan, Can Karavan, Uğur Karavan gibi sektöründe öncü firmalar en yeni model karavan ve ekipmanlarını bu fuarda sergiliyor Fuarın önemli katılımcılarından birisi de mangal ve barbekü sektörünün öncü firması IGrıll oldu. En çok tercih edilen firmaların başında gelen IGrıll, yeni ve birbirinden farklı ilgi çekici ürünleriyle fuara ayrı bir hava katmış durumda. Türkiye’nin dört bir yanında firmaların katıldığı fuarda, özel indirimler ziyaretçileri bekliyor. 40’a yakın firmanın katıldığı fuar, yoğun ziyaretçiye de ev sahipliği yaptı.

 

Fuarda müzik dinletisi, söyleyişiler ve sürpriz etkinlikler de olacak.

 

Fuarın açılış kurdelesini İdeal Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Recep Karakaya ve katılımcı firmalar tarafından kesildi. Açılışta konuşan Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Recep Karakaya, fuarın önemine vurgu yaptı.

 

Fuarlarının devam edeceğine dikkat çeken Karakaya, ““Bugün burada kamp, karavan ve tekne dünyasının önemli isimlerini bir araya getirmiş bulunuyoruz. Bu fuarı oluşturabilmek için ne kadar zorlu süreçlerden geçmiş olsak da fuarımızı açabilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bu güzel fuarı oluşturmamızda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Fuarımızda 4 gün boyunca farklı etkinlikler, dans ve müzik gösterileri olacaktır. Tüm misafirlerimizin hem güzel iş anlaşmaları yapıp hem de eğlenmesini ümit ediyorum. Bu yıl Bodrum’da düzenleyeceğimiz etkinliklerimiz hız kesmeden devam edecektir. 13-16 Ekim 2022 tarihinde daha önce de Bodrum’da iki kere düzenlemiş olduğumuz, bu yıl üçüncüsünü gerçekleştireceğimiz 3. Bodrum Yapı-Dekorasyon ve Mobilya Fuarı’nı, 10-13 Kasım 2022 tarihinde Bodrum Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’nı gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Dünyanın birçok yerinden insanı eşsiz güzellikleri sayesinde kendisine çeken dünya markası Bodrum’da daha sonraki dönemlerde de kamp, karavan ve tekne sektöründeki fuarlarımız devam edecektir.” dedi.Kaynak:Bodrumolay

Diğer Haberler