Tarih : 30.10.2020 - 01:20

Antalya Turizm Fuarı Lansmanı Gerçekleşti

Turizm profesyonellerinin buluşacağı Antalya Turizm Fuarı 2021'in tanıtım lansmanı yapıldı. Kundu'da bir otelde gerçekleşen buluşmaya, 500'e yakın yabancı seyahat acente temsilcisi, turizmci ve sektör temsilcileri katıldı.

 

GMT Fuarcılık tarafından 2021 yılı Nisan ayında ikincisi düzenlenecek Antalya Turizm Fuarı'nın tanıtım lansmanı yapıldı. 2020 yılında gerçekleşmesi planlanan fuarın 2021 Nisan ayına ertelendiğini hatırlatan ATF Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Meral, çalışmalar hakkında bilgi verdi. Fuara davet edilen yabancı acente temsilcilerini fuar öncesi bir araya getirmek istediklerini kaydeden Meral, şöyle konuştu:

 

"Türk turizm paydaşlarının ortak talebi ile verilen karar neticesinde strateji değişimine giderek, tarihini Nisan ayına ertelendiğini duyurduğumuz fuarımıza davet edilen 500 yabancı seyahat acentesi yetkilisiyle, turizm profesyonelleriyle bugün burada bir araya geldik. Antalya Turizm Fuarı ile sinerji yarattığı turizm sektörüne teşekkür etmek, Türkiye turizm motivasyonunu kış aylarında da canlı tutabilmek amacıyla paydaşlarımızla, kanaat önderleriyle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz."

 

Etkinliğe katılan yabancı acente temsilcileri şık ve renkli giyimleriyle dikkat çekti.Kaynak:Milliyet

Diğer Haberler