Tarih : 17.02.2017 - 10:12

Evlilik Fuarı'na Yoğun İlgi

Detay Fuarcılık tarafından organize edilen Evlilik Fuarı büyük ilgi gördü. Fuar, evlilik planı yapan çiftlere eşsiz imkanlar sunuyor.

 

Antalya'da bu yıl 12'ncisi düzenlenen Evlilik Fuarı'na, evlilik hazırlığı yapan çiftler, yoğun ilgi gösterdi. Detay Fuarcılık tarafından Cam Piramit Fuar ve Kongre Merkezi'nde organize edilen fuar, evlilik planı yapan çiftlere eşsiz imkanlar sunuyor. Gelinlik ve moda evleri, oteller, restoranlar, ev tekstili, takı, mücevher, mobilya, davetiye, nikah şekeri, züccaciye, güzellik salonları ve fotoğraf stüdyolarına kadar 75 ayrı firma tanıtımlarını yapıp el broşürleri dağıttı. Fuarda gelinlikler ve nişan kıyafetleri tanıtıldı. Rengarenk taşlarla süslü Osmanlı motifli nişan elbiseleri beğeni topladı.

 

DÜĞÜN YAPACAKLARA KOLAYLIK

 

Evlilik hazırlığı yapan çiftlere kolaylık sağlamak için fuarı organize ettiklerini belirten yetkililer, fuara gelen damat ve gelin adaylarının evlilik öncesinde merak ettikleri tüm sorulara cevap bulabildiklerini söyledi. 19 Şubat'a kadar açık kalacak fuar 11.00 ile 22.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Diğer Haberler