Tarih : 07.04.2021 - 18:45

23. SAN-TEK Fuarı 26-30 Mayıs’ta

Detay Fuarcılık tarafından organize edilen ilimizin en istikrarlı fuarlarından birisi olan San-Tek, bu yıl 26-30 Mayıs tarihleri arasında Gökkubbe Fuar Merkezi’nde açılacak. Detay Fuarcılık, fuarla ilgili şu bilgilendirmeyi yaptı:

 

“DETAY Fuarcılık Organizasyon olarak 23 yıldır San-Tek adı altında gerçekleştirdiğimiz fuar organizasyonumuzu bu yıl;

 

Isparta Belediyesinin inşa ettiği, Fuar amacına yönelik yapılan, Isparta ve Göller Bölgesi’nin en büyük ve en modern yapısı olan, Gökkubbe Ulusal Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecektir.

 

26-30 Mayıs 2021 tarihlerinde yapılacak olan fuarımız için hedefimiz, ziyaretçilerin aradıkları her şeyi bulabilecekleri bir platform oluşturup, çeşitli alternatifler arasında en uygununu seçerek ihtiyaçlarını karşılamalarıdır. Dolayısı ile fuarı daha verimli hale getirmektir.

 

23 yıldır düzenlenen San-tek fuarımızda Mobilya, Halı, Perde, ev tekstili, yapı ve dekorasyon ürünleri, kapı pencere sistemleri, mutfak dolapları ve ekipmanları, banyo dolapları, duşa kabin, cam balkon ve panjur sistemleri, zemin kaplamaları, ısı, su, ses izolasyon ürün ve hizmetleri, asansör, otomatik kapı ve güvenlik sitemleri, doğalgaz ürünleri, ısıtma soğutma ve havalandırma sistemleri, kombi panel ve radyatörler, güneş enerji sitemleri, klima sistemleri, market ve pasta dolapları raf sistemleri konusunda faaliyette bulunan firmalar ziyaretçilerle buluşacaktır.

 

Gelişmekte olan ülke ekonomisi içinde Isparta ve Göller Bölgesi’nin sınırlarının dışına açılması ve bölge dışındaki firmalara da bu bölgenin kapılarını açacak fırsatların yaratılması ve bu amaçla alıcılar ile satıcıların her yıl buluştukları ortak bir adres olmak hedefimizdir. Bu hedef doğrultusunda fuarımıza Burdur, Afyon, Denizli, Kütahya, Uşak ve ilçelerinden de ilgili kişilerin ziyaretini sağlamak için gerekli yerlerle görüşmeler sağlanmıştır. 23 senedir Isparta’nın tek ihtisas fuarı olma özelliğini başarıyla sürdüren organizasyonumuz bu misyonunu kararlılıkla sürdürme yolundadır. Fuarımızın özelliği ihtisas fuarı olması yanı sıra, Isparta halkının ihtiyaçlarına cevap verebileceği bir platform olmasıdır.”Kaynak:Son32

Diğer Haberler