Tarih : 19.04.2017 - 14:31

SODEX, İzmir'de Başladı!

Hannover Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenecek olan Teskon+Sodex 2017 Fuarı İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde kapılarını açtı.

 

Doğalgaz, Isıtma, Soğutma, Klima, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Jeotermal ve Güneş Enerjisi Sistemleri gibi farklı ürün gruplarını tek bir çatı altında toplayacak fuar aynı zamanda, TMMOB Makina Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen olan 13. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi'ne de ev sahipliği yapıyor.

 

Hannover Messe Sodeks Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen Teskon+Sodex Fuarı, 10 yılı aşkın süredir Teskon kongresiyle eş zamanlı olarak düzenleniyor. Gerçekleşecek olan kongrede birçok seçkin akademisyen, mimar, mühendis, proje firmalarının yetkilileri ve sektör profesyonelleri Teskon+Sodex çatısı altında bir araya gelerek önemli bilgi paylaşımlarında bulunacaklar.

 

04-07 Mayıs 2016'de İstanbul’da gerçekleşen ve alanında Avrasya'nın en büyük fuarı olan ISK-SODEX Istanbul 2016’nın ikinci gününde gerçekleşen anlaşma ile Hannover Messe Sodeks Fuarcılık tarafından uzun yıllar daha gerçekleşeceği açıklanan fuarın, bu yıl yeniden Ege Bölgesi'nin önemli profesyonellerini ve akademisyenlerini bir araya getiriyor.

 

Her iki yılda bir İzmir’de gerçekleşen etkinlik en son 8-11 Nisan 2015 tarihleri arasında gerçekleşmişti. 2015 yılındaki kongrenin ana konusu ise "Sağlık için Isıl Konfor ve İç Hava Kalitesi" olarak belirlenmişti. Hem tesisat mühendisliği hem de diğer disiplinlerde teorik ve uygulamalı bilimsel ve teknolojik gelişmeleri sunan TESKON Kongresi 2017 yılında da Sodex fuarıyla birlikte organize edilecek. 2017 yılında ‘Tesisat Mühendisliğinde Bütünleşik Performans’ teması altında düzenlenecek olan kongre, sektörden önemli isimleri biraraya getirecek.

 

Teskon+Sodex Fuarı üretim ve kullanım açısından her zaman ısıtma, soğutma, klima  ve montaj sektörlerinin kalbi olan İzmir’e ve bölgeye sektördeki son gelişmeleri ve ürünleri getirmeye devam ediyor.

 

Fuar 22 Nisan 2017'ye kadar açık kalacak.

Diğer Haberler