Tarih : 13.09.2022 - 00:01

Modanın Kalbi Antalya’da Atacak

“Bu yıl da bu renk, bu tasarım, bu kombin modaymış” dedirten markalar Antalya’da bir araya gelecek. Hazır giyimden ayakkabıya, iç giyimden çantaya kadar en şık, en tarz ve en önemli markalar, modanın şehri Antalya’da düzenlenen Fashion Week Antalya’da buluşacak. Fuar, katılımcı firmalar için eşsiz ticaret fırsatları sunarken ziyaretçilere ise sonraki yılın trendlerine şimdiden hakim olma, yatırımlarına doğru bir şekilde yön verme olanağı sunacak.

 

 

Festival tadında gerçekleşecek olan fuarda nitelikli alıcı ve alım grupları üstün kaliteye sahip ürünlere tek çatı altında ulaşacak. Çok sayıda defile, şov ve etkinliğe de ev sahipliği yapacak olan Fashion Week Antalya, Antalya’yı, tıpkı turizmde olduğu gibi modanın da başkenti yapacak.

 

Özellikle Türkiye ve yakın coğrafyasının tedarik üssü olacak fuarda, hazır giyim, iç giyim, ayakkabı ve çanta sektörüne yön veren markalar, yerli ve yabancı alım heyetleri ile B2B ikili iş görüşmeleri gerçekleştirecek. Yeni ve uzun soluklu ticari anlaşmalar imzalanacağı Fashion Week Antalya, 8-11 Mart 2023 tarihleri arasında düzenlenecek.

 

Diğer Haberler

Fuaye
Saim
Bozdemir
Fuar Merceği

Bölgesel Fuar Haberleri
Fuaye