Tarih : 12.02.2017 - 11:38

Samsun Ev'leniyoruz Fuarı'na Ziyaretçi Akını

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından 9-12 Şubat 2017 tarihlerinde  Samsun’ da düzenlenen Ev’leniyoruz Fuarı, bölge genelinden binlerce ziyaretçiyi ağırladı.

 

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım Anonim Şirketi tarafından, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve KOSGEB’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan “Ev’leniyoruz 2017’’ Evlilik Hazırlıkları, Konut Projeleri, Mobilya, Aksesuar, Dekorasyon, Züccaciye, Gelinlik, Damatlık, Abiye Kıyafet, Çeyiz, Halı, Düğün Organizasyonu, Beyaz Eşya, Ev Elektroniği Fuarı, 9 - 12 Şubat 2017 tarihlerinde Tekkeköy’ de TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

 

Evlenecek çiftler, ev dekorasyonunu yenilemek isteyen ve evlilik hazırlıkları süreci ile ilgili ihtiyaçlarının tümünü karşılamak isteyen, Samsun ve ilçelerinden, Sinop, Ordu, Tokat, Amasya, Çorum ve bölgede yer alan diğer illerden on binlerce ziyaretçi Samsun Ev’leniyoruz 2017 Fuarı’ na akın etti. Karadeniz Bölgesi genelinden toplam 32 bin 356 kişi fuarı ziyaret etti.

 

Samsun Ev’leniyoruz 2017 Fuarı, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Tekkeköy Belediyesi önderliğinde düzenlenen toplu nikah töreninin yanı sıra, gelinlik defileleri, saç tasarım şovları, sahne performansları, canlı müzikler, dans gösterileri ve birbirinden şık pek çok etkinliğe sahne oldu. Tüm ziyaretçilere ve stant açan firmalara çok özel ve eğlenceli anlar yaşatan etkinlikler, firmaların ürün ve hizmetlerinin tanıtımı için de önemli bir fırsat oluşturdu.

 

Bölge genelinden fuarı ziyaret etmeye gelen, evlilik hazırlıkları süreçleriyle ilgili ihtiyaçlarını fuardan karşılayan binlerce çift, stant açan firmaların önemli satışlar gerçekleştirmelerini sağladı. Şehir ve bölge ekonomisine, kendi sektöründe hareketlilik getirmeyi hedefleyen fuar, 4 gün boyunca önemli ticari bir hacim yarattı aynı zamanda tüm markalara, ürün, hizmet ve vizyonlarını binlerce ziyaretçiye tanıtma fırsatı sundu.

Diğer Haberler