Tarih : 21.02.2022 - 13:48

Şanlıurfa Tarım Fuarını 72 Bin Kişi Ziyaret Etti

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen 9. Şanlıurfa Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı, sona erdi. 88 firmanın katılım sağladığı ve 5 gün süren fuarı 72 bin 191 kişi ziyaret etti.

 

Son Teknoloji tarımsal araçların tanıtıldığı 9. Şanlıurfa Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı, sona erdi. Tarımsal alanlarda kullanılan son teknoloji ürünlerin tanıtıldığı fuarı 5 gün içerisinde 72 bin 191 kişi ziyaret etti.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa Grup Başkanvekili Faruk Bayuk ve Meclis Başkanvekili Ahmet Kaytan, 88 firma ve 200’e yakın markanın tanıtıldığı fuarı gezdi.

 

Fuarı n son gününde stantları gezen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, yetkililerden son teknoloji ürünler hakkında bilgi aldı.

 

Şanlıurfa’nın fuarlar şehri olacağını bir kez daha dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ‘’Bir yandan tarım fuarımız, bir yandan gıda fuarımız ikisi birlikte halkımızın büyük bir teveccühüne mazhar oldu. Gerçekten birçok yeniliklere şahit olduk. Gıda fuarımızı gezdiğimizde orada da ilgi ve rekabetin çok fazla olduğunu gördük. Şanlıurfa fuarlar şehri olacak.

 

15 Şubat’ta kapılarını açan ve 19 Şubat’ta sona eren 9. Şanlıurfa Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda 88 firmanın yanı sıra 200’e yakın markanın tanıtımı yapılırken fuarı 5 gün içerisinde 72 bin 191 kişi ziyaret etti.Kaynak:Şanlıurfa belediyesi

Diğer Haberler