Tarih : 14.02.2022 - 00:41

Söke Tarım Fuarı'nın Tarihi Belli Oldu

Söke Genç İş İnsanları Derneği'nin bu yıl 27.ni gerçekleştireceği Söke Tarım Fuarı 24-27 Mart tarihleri arasında Söke Tariş sahasında yapılacak.

 

SÖGİAD yönetim kurulu ile üyeleri ve basın mensupları kahvaltıda bir araya geldiler. SÖGİAD Başkanı Burak Semerci, bu yıl 27.ni düzenleyecekleri Söke Tarım Fuarı'nın 24-27 Mart tarihleri arasında Söke Tariş alım sahasında yapılacağını belirterek konuşmasından önce derneğe yeni katılan Hasan Günal, Tuğçe Ceylan, Mehmet Yavaş, Tolga Gültaş, Gökhan Özses ve Dilaver Kaya’ya rozet takarak dernek üyelilikleri kabul edildi.

 

SÖGİAD Başkanı Burak Semerci konuşmasında, "Fuarımızı Söke Tariş tesislerinde 8 bin metrekaresi kapalı ve 2 bin metrekaresi açık alan olmak üzere toplam 10 bin metrekarelik bir alanda yapacağız. Ziyaret saatlerimiz sabah saat 10:00'da başlayıp akşam saat 20.00 kadar yaklaşık 10 saat devam edecektir. Fuarımıza katılacak olan firmalarımız sağ olsunlar yüzde 90 oranında katılım sağladılar ve çok az bir yerimiz kaldı. Katılım sağlayan tüm firmalarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Söke Organize Sanayi Bölgesi için de ilçe Kaymakamımız derneğimize gerçekleştirmiş olduğu ziyarette bizler için önemli müjdeler verdi. OSB'nin ilk mütevelli heyeti toplantısında derneğimizde katılım sağlayacaktır. Bu vesile ile ilçe Kaymakamımıza bizlere sağlamış oldukları destekler nedeniyle kendilerine teşekkürlerimi arz ediyorum.’’ diyerek sözlerini tamamladı.Kaynak:Sesgazetesi

Diğer Haberler