Tarih : 21.09.2021 - 21:21

Afyonkarahisar Kitap Fuarı Bu Yıl Da Dolu Dolu!..

Afyonkarahisar Kitap Fuarı, bu yıl 24 Eylül-3 Ekim 2021 tarihlerinde Afyonkarahisar Motor Sporları Merkezinde yapılacak. Fuarda bu yıl ziyaretçilere sürpriz aktiviteler var!..

 

Ülkemizin 2023 hedefleriyle 2053 ve 2071 yılı vizyonları doğrultusunda, geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz çocuklarımız ve gençlerimize kitap okuma alışkanlığı kazandırmak ve kalıcı hale getirmek, öğrencilerimizin aileleri, öğretmenleri ve arkadaşlarıyla birlikte kitap kokusunu hissedebilmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen Afyonkarahisar Kitap Fuarına bu yıl da onlarca ulusal yayınevi, üst düzey yazarlar ve Afyonkarahisarlı yazar ve şairler kitapseverlerle bulaşacak.

 

Kitap fuarında, yazarlarla söyleşi, imza günü, tiyatral ve sportif gösterilerinin yanında birçok etkinlik, sosyal sorumluluk projeleri ve Frig Vadisine ücretsiz gezi gerçekleştirilecek.

 

Kitap Fuarında gerçekleştirilecek etkinliklerden birisi de,  Afyonkarahisarlı Yazarlarımızı, geleceğimizin teminatı genç okuryazarlara, kitapseverlere ve hemşehrilerimize tanıtmak, onlarla kaynaştırmak ve yazmış oldukları eserleriyle buluşturmak...Kaynak:Afyonhaber

Diğer Haberler