Tarih : 14.04.2022 - 17:54

Mobilya sektörünün yeni ticaret kapısı Antalya

Yıllardır Türkiye’nin birçok şehrinde, dünyanın en büyük uluslararası mobilya fuarlarını organize eden CNR Holding, bu defa Antalya’yı mobilya şehri yapmaya hazırlanıyor. Ülke ekonomisinde çok önemli yere sahip olan Antalya, 02-06 Kasım tarihlerinde ANFAŞ - Antalya Fuar Merkezi’nde, sektörün en büyük temsilcilerini uluslararası mobilya alıcıları ile bir araya getiriyor.

 

Geçen yıl düzenlenen ve pandemiye rağmen çok önemli ticaretin gerçekleştiği CNR Mobilya’nın bu yıl Antalya’da gerçekleşecek olması, özellikle yabancı alıcılar tarafından da memnuniyetle karşılandı. Bir önceki fuardan alım yapan Almanya, Yunanistan, Makedonya, Ukrayna, Rusya, Bulgaristan, Romanya, Sırbistan, Kosova ve Arnavutluklu alım gruplarının neredeyse tamamı Antalya için şimdiden rezervasyonlarını yaptırdı.

 

İç piyasadan oteller, toptancılar, satın almacılar ve bayilik almak isteyen yatırımcıların ziyaret edeceği CNR Mobilya, ihracat ağırlıklı çalışan markalar için ise daha önce fuarı ziyaret eden tanımlı alıcıların yanı sıra Türkiye’den mobilya alımı yapmamış yeni müşterileri de misafir edecek.

Diğer Haberler