Tarih : 22.08.2016 - 10:08

18. Çin Uluslararası Aydınlatma Fuarı 22 Ekim'de

18. Çin (Guzhen) Uluslararası Aydınlatma Fuarı, 22-26 Ekim 2016 tarihleri arasında Guzhen Kongre ve Sergi Merkezi, Zhongshan, Çin'de gerçekleştirilecek.

 

Piyasa trendleri ve ihtiyaçlarına yanıt verebilmek amacıyla 18. Çin (Guzhen) Uluslararası Aydınlatma Fuarının iki yeni alt fuarı "2016 Guzhen Aydınlatma Üretim ve Tedarik Fuarı" ve "2016 Guzhen Aydınlatma Ticari Hizmetler Fuarı" da yerel yönetim ve China Association of Lighting Industry (Çin Aydınlatma Sanayi Birliği - CALI) tarafından eşzamanlı gerçekleştirilecek. Aydınlatma üretimi ve modern hizmet sektörlerine yönelik bir platform oluştururken aynı zamanda aydınlatma sanayisinde yukarı ve aşağı yönlü tedarik zincirlerinin geliştirilmesini hedefleyen bu iki yeni fuar, yeni yapılan D ve E Salonlarında aydınlatma üretimi ve ihracat ticareti hizmetlerinden oluşan iki konunun sinerjik olarak sunumunu gerçekleştirecek.

 

20 Ekim 2016 tarihine kadar ziyaretçiler, fuara ait resmi web sitesini (http://www.gzlightingfair.com/en) ziyaret edebilecek ve cep telefonu numaralarıyla çevrimiçi ön kayıt yapabilecek.

Diğer Haberler