Tarih : 28.02.2019 - 10:40

KİTAP BAHARI CNR KİTAP FUARI İLE GELECEK

Uzun yıllara dayanan fuarcılık tecrübesini, İstanbul, Mersin ve Gaziantep'de düzenlediği kitap fuarlarına aktaran CNR Holding, her yıl yüzlerce yayınevi ve yazarı, yüzbinlerce ziyaretçiyle buluşturarak bu alandaki gücü ve başarısını taçlandırdı. 

 
Avrupa'nın en önemli kültürel etkinlikleri arasına girmeyi başaran CNR kitap fuarları,  bilimden teknolojiye, felsefeden siyasete, çocuk ve genç edebiyatından klasiklere kadar çok geniş bir kitap yelpazesiyle her yaş gurubundan, her kesimden kitapseveri kucaklayarak okumanın gücünü, birleştiriciliğini tüm Türkiye'ye gösterdi. 
 
Kitapseverlerden aldığı bu güçle yenilenen, gelişen, modern ve yepyeni bir yüzle 2019'da da okurların karşısına çıkmaya hazırlanan Uluslararası CNR Kitap Fuarı,  hiç olmadığı kadar zengin ve geniş bir katılımla yayın dünyasında bahar havası estirecek.
 
Bu yıl Kitap ve Mutluluk “KUTADGU BİLİG” temasını kendine pusula edinen CNR Kitap Fuarı'na,  yurt içi ve yurt dışından yüzlerce yayınevi, yazar, sivil toplum kuruluşları katılacak. Fuarda, imza günleri, okuryazar buluşmalarının yanısıra temeya uygun olarak paneller, söyleşiler, çocuk etkinlikleri ve dinletiler ve sürpriz renkli etkinlikler de yer alacak. 
 

 

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından organize edilecek olan Uluslararası CNR Kitap Fuarı, 9-17 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul’un merkezinde Metro, Metrobüs, Marmaray gibi tüm ulaşım araçlarına yakınlığı ile önemli bir lokasyon avantajına sahip CNR Expo Yeşilköy'de düzenleniyor!  

Diğer Haberler