Tarih : 11.11.2017 - 12:07

Kağıt Endüstrisi Ortadoğu'da Fırsat Arayacak

Ortadoğu ve Kuzey Afrika’nın Kağıt Endüstrisi alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan Paper One Show 2017 fuar ve konferansı Al Furat Fuarcılık A.Ş. tarafından 4. kez, 11-12-13 Aralık 2017 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri'nin Şarika kentinde bulunan Expo Center Sharjah’da gerçekleşecek.

 

Arap Kağıt, Baskı ve Paketleme Federasyonu himayesinde düzenlenen Paper One Show Fuar ve Konferansı, 2010 yılında 20 ülkeden 120 katılımcı firma ve 30 ülkeden 7.500 ziyaretçi ile dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştı.

 

FARKLI DESTİNASYONLARIN BULUŞMA NOKTASI

 

Sektörün başarılı organizasyonu Paper One Show, 2017 senesinde ''Expo Center Sharjah'' fuar alanında her yıl artan yerli ve yabancı katılımlarıyla büyümeye, katılımcılarına fırsatlar sunmaya ve Kağıt Endüstrisi sektöründe bilinirliğini artırmaya devam ediyor. Türkiye ile çok sayıda ülkenin Kağıt Endüstrisi zenginliklerini, yerli ve yabancı yatırımcıları, temsilcilikleri, ve satın alıcıları hedefleyen fuar, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da farklı destinasyonlardan çok sayıda katılımcıya ve ziyaretçiye ev sahipliği yapacak.  

 

Paper One Show ile parallel olarak “Print Pack Arabia” and “Plastivision Arabia” fuarları eş zamanlı olarak “Expo Center Sharjah”da gerçekleşecek.

 

 

 

 

 

Diğer Haberler